warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Prawda jest taka - oddam głos na ptaka

Żartowałem z tym poparciem dla Bronka. Zrobię dobrze Jarkowi. Pewnie pomyślicie, że doznałem iluminacji i zmieniłem się. Trochę tak a trochę nie. To znaczy nie zmieniłem się ale iluminacji doznałem. A właściwie zmądrzałem. Prezydentura w Polsce nie daje żadnej realnej władzy i głowa Państwa to może co najwyżej awansować, nominować i wetować. W sam raz zajęcie dla Jarosława. Władza na niby dla niby polityka.


PIS pozbawione wodza stanie się za czas jakiś partią marginesu. Nie ma w niej nikogo zdolnego przejąć ster i skonsolidować to towarzystwo. Jastrzębie zaczną się gryźć z gołębiami, co skończy się krwawą jatką a potem podziałami na kanapy. Jarek będzie patrzył z pod żyrandola jak jego ukochane dziecko coraz niżej się stacza i schodzi na psy. Nie wykluczam też powrotu i stanięcia na jej czele Dorna.


Te wszystkie intrygi, podchody, prowokacje, donosy, wycieki i obrabianie nawzajem dupy zostaną skanalizowane w pałacu. Prezydent poczuje się w swoim żywiole a my odbiorcami coraz to ciekawszych newsów. Nie zaznamy na pewno nudy. Będzie wesoło, śmiesznie, zabawnie a nawet komicznie.


Po roku wybory parlamentarne wygra Platforma. Widzę nawet oczami wyobraźni przyszłe orędzie Prezydenta w którym zwraca się do narodu i prosi o oddanie głosów na Platformę w imię nie skupiania władzy w ręku jednej formacji. Tusk porządzi sobie przez 5 lat mając w ręku realną władzę. W ramach oszczędności zacznie zmniejszać wydatki i stan osobowy pałacu. Dworki i dworzanie pójdą na przymusowe bezrobocie. Po skumplowaniu się z Dornem, Donek zmieni konstytucję i zlikwiduje Urząd Prezydenta. Po dwóch latach od wprowadzenia się do pałacu, Jego Ekscelencja Jarosław uda się na przymusową emeryturę i dostanie na rękę tylko 2/5 ostatniej wypłaty.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Jakbym Donalda Tuska słyszał.

Jakbym Donalda Tuska słyszał. Dokładnie taki sam plan ma Tusk i gdyby mu wewnętrzny spór nie przeszkadzał dawno dorżnąłby Bronka. Niestety to nie takie łatwe. Po pierwsze ta wygrana Kaczora jest bardzo realna, jednak przy takim poziomie emocji, nikt poważny nie zaryzykuje prognozy. Po drugie jak Kaczor utrzyma kurs na Gierka, miłość i tak dalej, a sfrustrowany i upokorzony Komorowski dołączy do innych sfrustrowanych Palikotów, a do tego wyjdzie prawdziwy kryzys, no to mamy szansę na monopol władzy PiS, bo jak do gara nie ma co włożyć jak po AWS na przykład, to ja tam żadnej debaty, czy haseł Millera nie pamiętam, nic nie musiał robić. Patent na wykończenie PiS jest jeden - wziąć się za robotę o co Tuska i PO nie podejrzewam. Cień szansy istnieje, że jeszcze rok pościemniają, ale jak Kaczor na przykład dla jaj podpiszę parę prowokujących ustaw i powie, proszę bardzo rządźcie, a na jego miejscu tak bym zrobił, no to padnie ostatnia broń ściemniaczy. Gdy Bronek zostanie żyrandolowym, to cały proces oczywiście pójdzie sprawniej, problem, że ten głupek tam zostanie całe pięć lat. Tak czy siak na miejscu moherów z PO głosowałbym na Kaczora, to nikła, ale jedyna szansa. Nie żartuję, ani nawet nie agituję, zresztą Krakowski też nie. Krakowskiemu tylko uczciwie mówię, że to może nic nie dać, zatem nawet psuję dość fajną agitację.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Tekst jest żartem

ale po paru wybrykach Jego Ekscelencji Jarosława i po zawiązaniu koalicji z SLD, zmiana konstytucji i ograniczenie w niej kompetencji Prezydenta do pełnienia roli reprezentacyjnej, nie wydaje się nieprawdopodobna.


Te wybory rozpaliły namiętności do czerwoności a są tak naprawdę mało znaczące. Ja autentycznie ucieszę się z wygranej Jarosława.


Po pierwsze. Patrząc egoistycznie. Ani Komorowski ani Kaczyński, nigdy nie będą mieć realnego wpływu na moje życie i kto te wybory wygra jest mi autentycznie wurst.


Po drugie. W momencie wygrania prezydentury, Kaczor praktycznie zostanie spacyfikowany i unieruchomiony. To początek jego końca. Spójrz na Wałęsę czy Kwaśniewskiego. Nic politycznie nie znaczą. Kaczyński od nich będzie się różnił jednym. Nikt go w świecie na wykłady czy prelekcje nie zaprosi.


Po trzecie. O ósmej wieczorem po wojnie, w przypadku wygranej Jarosława, wypiję parę tyskich za koniec kariery Jego Ekscelencji i wyrugowanie z życia politycznego na zawsze. I zrobię to z nieukrywaną radością, bo na jego wyborze czyli de fakto odsunięciu od realnej władzy na zawsze, wygra Polska a przecież jak dobrze wiemy, Polska jest najważniejsza.


e_krakowski


"Ani Komorowski, ani Kaczyński

nigdy nie będą mieć realnego wpływu na moje życie".


Czy Ci się to podoba, czy nie, będą mieli, i to bardzo realny, dopóki będą politykami.


Za różne takie...


Jak piszę, że nie będą mieli to nie będą mieli.

W przeciwieństwie do Kaczora, ja wiem dokładnie co mówię i co piszę. Co innego gdybym twierdził, że Kanclerzyna Merkel mnie nie rusza. Oooooooo! - wtedy bym skłamał.


e_krakowski


Jeździsz do kanclerzyny po bułki, sól, cukier i benzynę?

Tam kupujesz towary i usługi obciążone VAT-em, że o innych podatkach nie wspomnę? Kanclerzyna nie ma żadnego wpływu na decyzje naszych polityków? Dopóki mieszkasz tutaj, nie miej złudzeń.


Pozdrowienia dla Bubusia


Za różne takie...


Nie bądź okrutna i nie odbieraj mi złudzeń.

Pozdro po krakosku od nas obu.


e_krakowski


E tam,

w razie co, przełożysz nóżkę przez granicę i po krzyku :)


Za różne takie...


Czyli upada mój pomysł

portret użytkownika Lukrecja

żeby prezydentami zostali obaj?
Coś takiego : Bronek i Jarek w jednym stali domu


Twój pomysł jest nadal aktualny.

Wystarczy, że Bronek dostanie toczka w toczkę tyle samo głosów co Jarosław.


e_krakowski


Przestań!

Bo będzie trzecia tura wyborów!


Za różne takie...


Dzień dobry

portret użytkownika quackie

już mam sieć z powrotem.


A nie karne? Po dogrywce powinny być karne?


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Welcome back!

Karne będą, rzecz jasna, czeka nas przecież ciąg dalszy kampanii, nieprawdaż? Prawdaż, prawdaż.


Za różne takie...


Najdłuższa kampania

portret użytkownika quackie

nowoczesnej Europy to będzie. Z pracą u podstaw (siać! siać trzeba!), tylko jak dla mnie mało pozytyw(istycz)na.


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Najśmieszniejsze jest to, że

następne wybory prezydenta odbędą się również w wakacje, bo kadencja trwa pięć lat co do dnia, a nowo wybrany prezydent musi być zaprzysiężony najpóźniej 8 sierpnia. Wakacje z kampanią, to jest to!


Za różne takie...


To była

portret użytkownika quackie

Kampania
Ten czas do wyborów tak zwą
Sprawiła
Że miałem
Wakacje - totalne dno.


Edit: zaraz, zaraz, teraz już KAŻDE wybory będą w wakacje, dopóki nie zostanie to zmienione odgórnie (Sejm, Senat, sam Prezydent) lub oddolnie (wypadki latają po ludziach)?


Edit 2: Miało być dokładnie odwrotnie: "odgórnie" i "oddolnie" proszę zamienić miejscami w powyższym Edicie.


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


:)))

Wakacje z blondynką ten i ów wspominał, na wakacje z kampanią tylko pan Alzheimer.


Edit do edit. Ze zmianą to chyba nie będzie łatwo (konstytucja), wypadków, co chodzą po ludziach sobie nie życzę.


Za różne takie...


A, no to wakacje

portret użytkownika quackie

mamy z lekka kampanijne na parę sezonów wpieriod.


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Ale numer! Sentymentalny!

Włączam tiwi, a tutaj koncert z Opola 1977: śp. Kofta śpiewa "Wakacje z blondynką". Rosiewicz jeszcze nie pisowski, Osiecka, Łucja Prus.... chuda Rodowicz!!! chuda Sipińska!!! Jak ja im WTEDY zazdrościłam.


Za różne takie...


Że niby, dzień dobry, Pani z wiekiem chudnie?

Jak to pięknie właśnie wymyśliłem (dla Pani, ale nie o Pani, tylko i ewentualnie o Pani koleżankach) i podaję do druku : kiedyś nogi po szyję, teraz szyja do nóg!


Tak też Pani padam: na łeb, na szyję, do nóżek!


Dzień dobry, no niby tak, chudnę,

a dokładniej mówiąc, raz schudłam i już zostało. Kiedy Rodowicz i Sipińska były chude, mnie się na puszystość wielką zebrało, teraz trochę się waham, ale tylko trochę.


Niech Pan nie pada, jeszcze Pan sobie co zrobi, a tego bym nie przeżyła. Proszę klęknąć :)


Za różne takie...


To coś mi nie gra, bo Pani jest przecież

rozsądna, a rozsądni nie po to jedzą dziennie pół kilo czekolady, to jest chyba oczywiste i nie wymaga komentarza, aby ją potem spalić zadyszką?


Nadczynnosć tarczycy Panią cierpi, bo nie widzę innego wytłumaczenia?


Tkwię nadczynnie w szponach nałogu nieczekoladowego,

co może świadczyć o tym, że oprócz wagi zgubiłam też rozsądek :(


Za różne takie...


Wyjdę z tego dysonansu

poznawczego w jedyny dostępny mi sposób, uznam Panią za wyjątkowy wyjątek potwierdzający słuszną regułę.


Q!

:))


Za różne takie...


Mleczna jest szkodliwa

portret użytkownika cmss

Gorzka Goplany OK


Platonicznie...


Lindt my love!

Reszta precz


Edit. Nara. Idę na mecz. Przyjaciel Moniki gra.


Za różne takie...


Podobno ma być - orzeł albo reszka.

Kaczor nigdy nie będzie orłem a reszka zawsze przegrywa.


e_krakowski


Jak rozumiem, przekupiłeś Bubusia, zdradził Ci hasło,

portret użytkownika cmss
6

zalogowałeś się i zmieniłeś hasło ? Jeżeli nie to zmień, psy potrafią kantować.
A co do rzeczy samej to żadnej cenzury internetu.


Platonicznie...


Kotku. Nic mi nie grozi. Jestem podwójnym agentem.

Spójrz na moją agitację na rzecz obydwóch kandydatów. To ja jestem kotek, który na cztery łapki zawsze spada :-)


e_krakowski


Niemal słowo w słowo taka

portret użytkownika Jasmine
6

Niemal słowo w słowo taka właśnie rozmowa odbyła się w moim domu. Podsłuchiwałeś?;)
Jest jeszcze trochę czasu żeby pomyśleć, tym bardziej, że jeśli pójdę, to tuż przed zamknięciem lokalu wyborczego żeby sprawdzić jak była frekwencja.
Jak to było? 4% nie zdecydowanych? I jeszcze przypomniało mi się, że JKM kazał głosować na Jarosława Kaczyńskiego.
Tak czy siak będzie wesoło a nawet komicznie.:(


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


A pro po JKM. To postać i śmieszna i tragiczna.

Jak można być do szpiku kości liberałem i prosić swoich fanów o oddanie głosów na człowieka dla którego liberał jest synonimem łajdaka wyzutego z resztek sumienia?


e_krakowski


Naiwny jestes Edziu

Nigdzie nie jest napisane ze prezydent nie moze byc jednoczesnie szefem partii tak jak nigdzie nie bylo napisane ze w KRRiT musza byc przedstawiciele opozycji, ze w RBN musza byc osoby majace jakis wplyw na bezpieczenstwo panstwa. Zadziwiajaca jest ta wszechstronna amnezja jaka zapanowala w kraju Piasta, Kraka i Lecha.


Masz rację. Ja się tylko boję, że Jego Ekscelencja Kaczor II

Wielki, będąc Prezydentem marginalizowanym, stanie na czele KRRiT, BBN, NIK, PAN, OBOP i dodatkowo na deser wybierze się sam w tajnym głosowaniu Rzecznikiem Praw Dziecka.


e_krakowski


Tak mi przykro, tak mi przykro.

Przegrać 0 do 5 jest wielkim wstydem. Przegrać 49 do 51 jest czymś co człowieka wprowadza w paranoję. Dwa w te dwa w tamte. I z tym trzeba żyć do śmierci. Tragedia.


e_krakowski


Krakowski myślałem, że Ty

Krakowski myślałem, że Ty masz charakter sportowca, ale Ty niestety masz charakter jak Kurski i Brudziński. Smutne...


Chwała sponsorom: opony i felgi


Bubuś gorszy, Władka i Stefana kombinacja

portret użytkownika cmss

Co do rzeczy samej, cosik jakby do rodaków doszło że może się pogorszyć ale to że może to skojarzyli z Kaczką, bo zgoda buduje, a jak niezgoda to będą musieli podejmować indywidualne decyzje zamiast w tłumie schować się.


Platonicznie...


Życie jest radosne nie smutne. Powiem jak załatwić Kaczora.

Platforma prędzej czy później na to wpadnie - emeryci na emeryturę, idzie młodość, żywioł, potencjał, otwartość na świat, ścigamy Europę, najważniejsi są Polacy, nasze córy i syny.


e_krakowski


Centuś, krakowiaczku drogi, tylko o to chodzi :)^:)

portret użytkownika cmss

Skoncentruj się, proszę Cie, na tym frapującym obrazku poniżej. Rozumiem że to wymaga pewnych minimalnych zdolności do abstrakcyjnego myślenia. Tak na początek, wyobraź sobie że obie Panie mają gdzieś koło 60 - mówię o latach - i niezbyt dbały o figurę. Łapiesz? Kontaktujesz? Kumasz?Te panie to PO i PiS, Ty jesteś widzem i nie ta główka Tobie pracuje. Kumasz? Jeżeli nie, to proszę przeczytaj ten komentarz jeszcze raz, od początku. Aż do skutku.


Platonicznie...


Kotku, Ty mi wkleiłeś takie panie, że poczułem chuć.

Ty mi lepiej wklej takie po sześdziesiątce.


e_krakowski


Ależ o to chodzi byś potrafił wyobrazić sobie

portret użytkownika cmss

Toć na przeniknięciu fałszywego opakowania polega polityka, czyż nie?
Trenuj, niech moc będzie z Tobą.


Platonicznie...


Będę trenował. Przyrzekam.

Wklej mi tylko te sześdziesięciolatki w pozycji, która mną wstrząśnie i wzbudzi naprężenie.


e_krakowski


Centuś, toć pisałem byś hasło do kontro zmienił

portret użytkownika cmss

Ukłony dla Bubusia.


Platonicznie...


Ukłony Kocie. Zmiana pokolenia zabije kaczora.

Platforma prędzej czy później na to wpadnie - emeryci na emeryturę, idzie młodość, żywioł, potencjał, otwartość na świat, ścigamy Europę, najważniejsi są Polacy ale też Europa, nasze córy i syny.


e_krakowski


Bubusiu drogi, czegoś nie załapałeś

portret użytkownika cmss

Te panienki co na zdjęciu są smarują ciałka psim smalcem - dla jędrności skóry - przed sesją zdjęciową zmywają to śmietanką. To mnie drzaźni więc informuję.
Ukłony


Platonicznie...


A ja sobie na drwę i łamanie w kościach przykładam na

plecy nie powiem jaką skórę, by Cię nie urazić. Też się kłaniam za niepowtarzalność. Nie ma na świecie drugiego takiego Kota.


e_krakowski


Bez przebaczenia gdy "nie wiedzą, co czynią"

portret użytkownika cmss

i w tym problem jest.


Platonicznie...


Przed chwilą pokazywali w tv,

portret użytkownika Jasmine

Przed chwilą pokazywali w tv, że emeryci i renciści głosowali na Komorowskiego, nie wysyłaj ich więc tak szybko na emeryturę. Szok? Szok! Jak uczniowie i studenci, młodość, która idzie. Szok tym większy.


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Nie ma nic bardziej haniebnego w życiu człowieka jak

wylizać dupę synowi Gierka i usłyszeć po akcie seksualnym - zagłosuję mimo wszystko na Bronka.


e_krakowski


+++W aresztach i zakładach

+++W aresztach i zakładach karnych Bronisław Komorowski zdobył 91,9 proc. poparcia. Jego rywal z drugiej tury wyborów prezydenckich, Jarosław Kaczyński, uzyskał 8,1 proc. głosów - podał Centralny Zarząd Służby Więziennej.
Prawo do udziału w II turze wyborów miało 85 601 aresztowanych i skazanych (nie mają go skazani za najcięższe zbrodnie, pozbawieni praw publicznych). CZSW podał, że w niedzielnym głosowaniu udział wzięło 65,3 proc. uprawnionych.
Zdecydowanym zwycięzcą został Bronisław Komorowski, który uzyskał 50 284 głosy (91,9 proc.). Na Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 4 460 więźniów (8,1 proc.).+++


Ja rozumiem, że skazany patrzy na łagodniejszego kandydata licząc na coś tam ale powiedzcie mi, na co liczyło 4 460 karpi?


e_krakowski


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.