warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Prezydenckie bale

11 Listopada czeka nas prawdziwa feta, hucznie obchodzone 90 lecie Niepodległości RP. Zapewne będą przemówienia, przemarsz wojsk , pikniki ( oby nie w deszczu) itp. igrzyska dla mas. Głownie przyciągające narodowych katolików spod znaku falangi czy mieczy chrobrego. Wieczorem zaś ma się odbyć wielki bal na sto par w teatrze wielkim. Ma się odbyć ,ale czy się odbędzie?
Jak na razie wygląda na to , że poza para prezydencką , przyjdzie Jarek z mężem i, bliźniacza mama z Alikiem i.....Saakaszwili.
A miało być tak pięknie, głowy najbardziej wpływowych państw świata wraz z małżonkami/ mężami, miały pląsać w takt mazurka, polki i walca.
Miały, bo jak na razie kancelaria prezydencka nie wysłała do nikogo zaproszenia na bal stulecia. Wątpliwym jest aby pojawił się Putin , Miedwiediew czy Merkel, którzy są notorycznie obrażani przez naszego Pisdenta. Nie sądzę, aby Zapatero, Sarkozy, Brown czy Berlusconi mieli ochotę ,czy jakikolwiek interes bywać u Kaczora . Nie wspomnę już o Bushu , bo to zaproszenie to chyba miała być jakaś pro forma.
Kancelaria prezydencka musi się, jeszcze bardzo wiele nauczyć i aż dziw bierze, ze przez prawie 3 lata nie poznała protokołu dyplomatycznego , który sugeruje aby na wszelkie imprezy państwowe głowy państw zapraszać z ...rocznym wyprzedzeniem, a nie dwa dni przed .
Co by nie mówić o Wałęsie, on jednak zna podstawy i wie kiedy wysyłać zaproszenia. Z okazji 25 lecia przyznania Nagrody Nobla , Wałęsa zaprosił prawdziwą plejadę gwiazd. Na liście zaproszonych do Gdańska gości są m.in. prof. Zbigniew Brzeziński, doradca byłego prezydenta USA Jimmy?ego Cartera, Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA , Frederik Willem de Klerk, były prezydent RPA, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Tony Blair, były premier Wielkiej Brytanii, Dalajlama, Michaił Gorbaczow, były prezydent ZSRR. Nie zabraknie również Tuska, Barosso, Havel'a i Kouchnera. Wszyscy zaproszeni potwierdzili swoje przybycie.
Kaczyńskiego szlag trafi, kiedy na prawdę na balu pojawią się jedynie prezydenci z Litwy, Czech i Gruzji. Ale czy swoim cenrtopolonizmem, ksenofobią, rusofobią i ignorancją zasłużył sobie na obecność innych głów? Może Pisdent powinien zrezygnować z tej kompromitacji i zaszyć się na Helu wśród mew i rybitw. Przynajmniej zaoszczędziłby sobie wstydu i naszych pieniędzy na fetę , która okaże się wielkim nie wypałem.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Może to właśnie feta Wałęsy

Może to właśnie feta Wałęsy sprowokowała pis do organizacji balu ?
Czyli ostatni polityczny pojedynek ?
PiS kładzie na szalę minimum 100 mln z państwowej kasy - Wałąsa liczy raczej na sponsorów ... chociaż...wg pis powinien dysponować pieniędzmi które ukradł Polakom (plus dodatki za Bolkowanie).
Matka_Kurka świetnie dostrzegł że Kaczor organizuje wilekie międzynarodowe pojednanie gdy 'Polak z Polakiem' ...


Nie sądzę, aby feta u Wałęsy

portret użytkownika atkabe

Nie sądzę, aby feta u Wałęsy sprowokowała bal u Kaczora, myślę, że planował z wyprzedzeniem, ale planować czy mysleć o balu a go reazlizować to dwie różne rzeczy. I jak widac na marzeniach pozostanie.


Balklapa

Powtórzę swój wpis z innego wątku:


Bal klapą będzie, jeśli prawdą jest to, co piszą - że jeszcze nie rozesłano zaproszeń. Zdarzało mi się organizować zbiorowe spotkania. Wstępna informacja była podawana z rocznym wyprzedzeniem, druga po pół roku, zaś rozesłanie informacji szczegółowych na 3 miesiące przed zostało uznane za spóźnienie niemal skandaliczne. Wobec tego fakt nierozesłania zaproszeń na półtora miesiąca pzred imprezą przeznaczoną dla GŁÓW PAŃSTW, które mają program dnia zaplanowany co do godziny na rok naprzód, jest przykładem ultra-pisowskiego debilizmu, i nie ma co próbować szukać innego określenia. Wynika z tego, że prezydent Kaczyński pracujący w tercecie z Kamińskim i Bielanem, są upośledzeni umysłowo. Przykre, ale już wcześniej było na to sporo poszlak. Teraz będzie nie poszlaka, tylko wielkie bum.


właśnie czytam wp i...

portret użytkownika quackie

oto, co przeczytałem:


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,N...


Wygląda na to, że będzie wielki, smrodliwy bek zamiast balu. Też na "b" i ma 3 litery.


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


"Bek...

...to tylko rym męski" - zauważył przed wojną pewien poeta.


Nie jestem pewien

atkabe( Beatko?), czy absencja głów krajów znaczniejszych od Gruzji, da się wytłumaczyć tym jeno, że nasz obecny prezydent, tyle krwi owym głowom napsuł. Żebyśmy się nie zdziwili, gdy po kadencji obecnego, następnego też potraktują z rezerwą. Rezerwa taka oznaczałby, że pan Kaczyński, swoją polityką, skutecznie nasz kraj światu obrzydził. Mam nadzieję, że tylko kraczę. Pozdrawiam.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Myślę , że kraczesz i ta nie

portret użytkownika atkabe

Myślę , że kraczesz i ta nie chęć głów innych państw do nas jest podyktowana retoryka KAczyńskiego. Wraz ze zmianą prezydenta, zmieni sie też podejście do naszego kraju. W końcu , każdy nowy prezydent otrzymuje tzw. czysta kartę aby sie wykazać.


Dzień dobry.

Z największą ochotą zgadzam się być wroną, choć nick'a nie zmienię. Tak prawdę powiedziawszy, to liczyłem na taką interpretację mojego wpisu. Jestem optymistą i rozdziawiony wroni dziób, lekką prowokacją był tylko.


Pozdrawiam.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Fatalnie wybrana data

portret użytkownika skubi

Data 11 listopada jest świetna z polskiego punktu widzenia, bo to rocznica odzyskania niepodległości. Ale jest to data fatalna z punktu widzenia międzynarodowego: ten dzień jest też 90. rocznicą końca I wojny światowej, a ta rocznica jest świętowana w wielu krajach, przywódcy muszą z tej okazji byc u siebie.


Słyszałem, że Sarkozy właśnie z tego powodu nie przyjedzie. Oczywiście to może być pretekst, być może Sarkozy w gruncie rzeczy nie chciał przyjechać - ale w każdym razie wybór daty, która daje świetny powód/pretekst do nieprzyjeżdżania, to zły wybór.


hmmmm

a może zły wybór to dobry świadomy wybór na tak zwany wszelki wypadek


Zapewne właśnie tak !

PiS przecież dotychczas nigdy nie pochwaliło się żadnym osiągnięciem .
Zawsze starało się wywyższać jedynie swoje ledwie zrodzone ambicje . Ziobro np. w sprawie Mazura skwitował : 'ale przynajmniej ze wszystkich sił staraliśmy się'.


PiS stara się naśladować politykę USA z czasów Nixona , czyli robić politykę tak aby możliwym było wyparcie się wszystkiego .


hmmmmm

Jadłem obiad i wizje dwóch bali mnie nawiedziły:
bal u ambasadora i wielki bal szatana ze Szczypińska w miejscu Małgorzaty


Raczej Nataszy...

...galomfującej wierzchem na Jarosławie Rajmundowiczu.


hmmmmm :-)))))

Oj widok byłby urody przecudnej, aczkolwiek na Nataszy wierzchowca ja bym raczej wygrał Antoniego dzierżącego teczek plik


Kaczyński uważał i uważa, że

portret użytkownika atkabe

Kaczyński uważał i uważa, że odzyskanie niepodległości przez Polskę powinno być najważniejszym świętem w Europie. Zakończenie wojny to poprostu pikuś , ale odzyskanie niepodległości i to przez takie mocarstwo jak RP zobowiązuje wszystkie głowy państw europejskich do wielkiej fety.


No, i zawsze...

...jeszcze będzie super okazja, żeby obrazić się na WSZYSTKICH, co nie przyjdą. Na zewnątrz uśmiechy, ostrygi i w trzech smakach drób, a w środku kotłowanina urażonej dumy. "Jak oni mogli mi to zrobić, no powiedz Jaruś, Marysiu, matuś, jak oni mogli to zrobić NAM!?"


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.