warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Przyczyna marazmu w smoleńskim śledztwie znaleziona. To amerykański szpieg w prokuraturze.


Wszyscy pamiętamy wielokrotne zapewnienia pana premiera oraz ministra Millera, o szybkim zakończeniu ,,polskiego śledztwa" w sprawie katastrofy smoleńskiej. Szczególnie po opublikowaniu raportu generałowej Anodiny, znanego bardziej jako raport MAK. Polska riposta - według zapewnień oburzonego pana premiera - miała być natychmiastowa.
Minęły kolejne miesiące i znów, z tych samych ust tego samego premiera, słyszymy o kolejnym absolutnie pewnym terminie - do końca czerwca, tego to znaczy - 2011 roku.
Nawet - owiany tajemnicą - eksperyment, na ostatnim, cudownie ocalonym tupolewie 154M-102, nie spowodował gwałtownego przyspieszenia. Eksperyment - przypomnijmy - który miał na celu wyjaśnienie działania tajemniczego przycisku ,,Uchod".
Nie przyspieszyły radykalnie prac nawet takie zapewnienia ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego : wrak tupolewa na smoleńskim lotnisku nie jest dowodem w sprawie,tak samo czarne skrzynki.
Widać więc nasz wielki wkład do światowej metodologii badania wypadków lotniczych oraz światowej kryminalistyki.
Jasnym się staje, w świetle powyższego, że musiała być jakaś inna przyczyna żółwiego tempa
polskiego śledztwa. W poszukiwaniu taniej sensacji, dziennikarze antyrządowych gazet co rusz ogłaszali niezwykłe ,,odkrycia" oraz liczne ,,zaniedbania".
Przedstwiciele rządu również sugerowali swoje przypuszczenia odnośnie mozolnego i przewlekłego śledztwa. Jednak ani zapiekli przeciwnicy aktualnej władzy, ani też fukcjonariusze państwa nie potrafili jasno wskazać jednej, konkretnej przyczyny, ciągnącego się ponad rok - śledztwa. Aż do dzisiaj.
Albowiem dzisiaj nieustraszony tropiciel imperialistycznej agentury - generał Parulski, wykrył obcego agenta w strukturach naszego państwa. A dokładnie - amerykańskiego agenta w prokuraturze . Amerykański agent Marek Pasionek został nakryty na ,,kontaktach z przedstawicielami obcych państw". Na razie został pozbawiony dostępu do tajnych akt a jego biuro zostało ,,zaplombowane". Zgodnie z supertajną procedurą wojskowego kontrwywiadu - sznurek został zatopiony w plastelinie, umieszczonej w przybitym do futryny kapslu od piwa, i na tak wykonanym zabezpieczeniu odciśnięta tajna pieczęć.
Amerykański agent Pasionek, nie tylko został przyłapany na kontaktach z przedstawicielami wrogich, zachodnich państw, ale również na próbie nawiązania kontaktu z Amerykanami w sprawie satelitarnych zdjęć. Tajemnicą poliszynela pozostaje fakt, że stoi za tym CIA.
Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że amerykański agent Pasionek, podczas pobytu służbowego w Moskwie, bardzo narzekał na współpracę z radzieckimi towarzyszami, oraz sposób organizacji pracy przez generała Parulskiego, skutkiem czego przez dwa tygodnie delegacji na koszt państwa, tylko trzy dni pracował. Czym się zajmował przez jedenaście dni pomogą, zapewne, odpowiedzieć rosyjcy towarzysze z FSB.
Czekamy zatem, niecierpliwie, na ciąg dalszy szpiegowskiej afery.


5.288574
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.3 (7 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Skoro już poruszasz temat

portret użytkownika brodek

Skoro już poruszasz temat Smoleńska - w ostatnich dniach ze zgrozą stwierdziłem, że w świadomości 90% społeczeństwa "debeściaki", "wkurzy się, jeśli jeszcze…", "zabije mnie jeśli nie wyląduję" itp. nadal funkcjonuje jako niepodważalny dowód na naciski na załogę wywierane przez prezydenta. Przeciętny obywatel nie ma zielonego pojęcia że tych słów w stenogramach nie ma. Co więcej w internecie nie ma innych stenogramów, na 1000 stron znajduje te załgane, MAK-owskie, w tym na stronach MSWiA:


http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/2/8507...


W takiej sytuacji nie ma nawet czym się podeprzeć w dyskusjach, za wyjątkiem informacji typu:


http://www.tvn24.pl/12690,1689900,0,1,sl...


Choćby na tym, drobnym, przykładzie(transkrypcji rozmów)

portret użytkownika ojciec_milicjant

chciałoby się zapytać czyje to jest ministerstwo i czego.
Chyba, że połączymy ministra od groźnych min, albo wnikliwego czytania komentarzy na forach brukowych gazet, oraz ,,ministra", który głośno domaga się przyjęcia Rosji do WTO - w jeden wielki organ - wspierania Rosji Radzieckiej.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Czy to jest jeszcze cywilizacja czy juz nie?

portret użytkownika sese
6

Zastanawiam sie, jak mozna "obrazic" przepis. Czytalem tytul na tvn24 i tam wlasnie jest napisane, ze prokurator P. obrazil przepisy i uchybil godnosci urzedu. Z uchybieniem godnosci urzedu jest juz inaczej, to jest cos co ptrafie sobie wyobrazic. Przykladem na to byloby dla mnie, gdyby Benedykt XVI zrobil po pijanemu striptease w jakims rzymskim swingerclub i zostal przy tym sfotografowany, a zdjecia ukazaly by sie na tytulowej stronie w Corriere della sera. Ale jak mozna "obrazic" tekst? Przepisy mozna zlamac tzn. postapic im wbrew, czyniac rzeczy zakazane. Czy oznacza to ze autor tytulu w tvn24 nie wiedzial, czy juz moze napisac, ze p. Pasionek zlamal prawo i bedzie oskarzony? Ludzie, tu sie nie ma z czego smiac, tu chyba zaczyna sie dyktatura, nastepne zniewolenie. Nastepne, po rozbiorach, II wojnie swiatowej i 50 latach ruskiej okupacji. Z drugiej strony, co to jest "godnosc" urzedu prokuratora? O godnosci urzedu mozna mowic w przypadku najwyzszych urzedow reprezentujacych panstwa badz ideologie jak np. prezydent, krol, papiez, imam. Prokurator to jest kurwa jego mac zawod, zwykly zawod. Czy pijany slusarz Wladek uchybia godnosci zawodu slusarza? Czy mozna uchybic godnosci zawodu palacza w kotlowni, a jesli tak, to chcialbym wiedziec w jaki sposob. To co sie dzieje powinno miec tez i dobra strone: po tym cyrku najglupsi z najglupszych powinni wreszcie dostrzec, ze PO robi zamach na demokracje. A jesli ktos tego nadal nie dostrzega, to ja juz nie wiem, bo takiej glupoty to nawet wyobrazic sobie nie potrafie. Smuci mnie to wszystko.


Tak Sese - to jest łagodna wersja dyktatury

portret użytkownika ojciec_milicjant

dyktatury ciemniaków. Taka wersja soft faszyzmu, taka włoska wersja. Wystarczy, że obejrzysz ,,Konformistę" Bertolucciego, a porównania staną się łatwiejsze.
Ty Sese wiesz doskonale, że nikt nie zapytał gdzie się podział jego żydowski sąsiad. Żaden ,,porządny Niemiec" się nie wychylił. A jeżeli się nawet znalazł taki, co próbował ,,węszyć" albo ,,jatrzyć" to przyjeżdżało nocą Gestapo czarnym oplem i też znikał. I już nikt nie pytał.
My jesteśmy w przededniu takiej sytuacji, że zniknie ,,w niewyjaśnionych okolicznościach" ten lub inny ,,szkodnik" albo jakiś,,kwestionujący legalne władze demokratycznego państwa".
Ale jest druga strona medalu. Kiedy wahadło wychyli się w drugą stronę. Albo koło historii wykona pół obrotu.
Więc kiedy przyjdą do władzy inni ludzie, albo nawet jakiś watażka ,,socjalliberalny" jak ten od blokady dróg, co wszystkie rządy i całą policję przeczołgał, to wtedy przypomnę nowym ,,pokrzywdzonym" albo nawet ,,prześladowanym", że STRACILI MORALNE PRAWO, nie tylko do zabierania głosu, ale do czegokolwiek.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Watażka od blokady dróg - Lepper

portret użytkownika solano

Jako pierwszy, od początku powtarzał, że Balcerowicz musi odejść.
Jako pierwszy mówił o Talibach w Klewkach.


MFW zrobił atak na Białoruś. Nie udało się. Łukaszenko nie był sam w stanie się postawić, Putin okazał się skuteczny.


To po ile dziś powietrze?


Białoruski kołchoz wygląda jak każdy kołchoz

portret użytkownika ojciec_milicjant

i nie pomogą patiomkonowskie fasady ani pomniki wodza. Nawet milicja pałami nie da rady ani KGB.
Putin powiedział do Łukaszenki, że ,,łamie zasady demokracji". Na co Bat'ka opuścił szczękę i zszokowany mruczał pod nosem ,,kto by pomyślał kto by pomyślał..."


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


sese

Obraził to wyrażenie stosowane w polskim języku prawnym. np "rażąca obraza przepisów prawa procesowego jest podstawą do wywiedzenia kasacji", brzmi śmiesznie dla laika ale można się przyzwyczaić.


FAXE


Kaczystowska i imperialistyczna nagonka na rząd ludowy trwa!

portret użytkownika Itzamna
6

Ofensywa wrogich sił zaprzepaszczająca dokonania Zgody by wszystkim żyło się lepiej przybiera na sile. Nie tylko szpiedzy w ministerstwach, ale i chińscy sabotażyści łączą swe siły by przyćmić blask Słońca Peru!


Obywatele! Ludu pracujący miast i WSI! Stańmy razem do taczek i do kilofów! Jeśli nie stawimy odporu wrażym siłom to już latem będziemy mieli powodzie spowodowane bobrami, słabe plony z powodu rozpanoszonych kułaków a na wykopki klęska spowodowana zrzutami imperialistycznej stonki ziemniaczanej!


"Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.