warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Romek się odezwał, wiecie który? Może i prawdę powiedział!

Pamiętacie Romka? Nie? No taki wysoki, koń na niego mówili. No ten kumpel Leppera i potem Kaczmarka. O Jezu, taki Romek, nie pamiętacie? Od Rydzyka był i polskich rodzin. Ten co z Korwinem robi l koalicję i z Sikorskim procesy. Wszechpolski Romek, bardziej papieski od papieża i na końcu zwolennik standardów UE. Jego ojciec jest kumplem ruskiego generała, tego, który konia w Bałtyku poił. Wiecie o kogo chodzi, tylko mi żyłę pompujecie durnym Giertychem. Durnym albo i nie takim głupim. Romek dzień w dzień bredzi, ale czasami powie coś nad czym warto się pochylić. Ma Romek dostęp do ucha Sikorskiego i Schetyny, wie więcej niż my wszyscy podatnicy razem wzięci i jest używany do zadań. Proszę nie traktować kolejnych zdań i akapitów jako scenariusza, a nawet prognozy, po prostu głośno myślę, zadając sobie jedno pytanie. Komu dziś służyłyby wcześniejsze i co ważne, szybkie wybory? Tutaj Romek może mieć rację, wymieniając PO i PiS w roli beneficjentów, ale najciekawsze jest to, że do takiego wniosku można dojść drogą eliminacji. Po wyborach w 2007 roku sejm się zredukował o dwie partie, po wcześniejszych wyborach w 2012 roku może się zredukować o dwie kolejne. Gdyby wybory odbyły się na jesieni jest niemal pewne, że partia szmaciarza z Biłgoraja i PSL odpadają, a że w przyrodzie nic nie goni, ktoś musiałby wypełnić puste miejsce. Podział łupów jest raczej jasny, PO bierze większą cześć RP (o technice później), SLD mniejszą. PiS bierze większą część PSL, SLD mniejszą – w sejmie pojawiają się tylko trzy partie. Przypominam prośbę – nie traktować jak scenariusz, nie dopatrywać się przepowiedni, co najwyżej wskazać błąd logiczny tego wariantu zdarzeń, którego w moim przekonaniu nie ma. Trzy partie mają interes we wcześniejszych wyborach i razem stanowią większość konstytucyjną, co oznacza, że mogą przegłosować dowolne, byle wygodne dla siebie zasady wyborów, łącznie z ordynacją.


Pytanie co dalej i z tym pytaniem mam już poważny problem, chociaż bez trudu potrafię na nie odpowiedzieć. Szybkie wybory z eliminacją RP i PSL oznaczają jedno – większość parlamentarną POSLD. Z czym mam problem? Z PiS oczywiście, bo jeśli ja widzę tę oczywistość, to Kaczyński na pewno ślepy nie jest. O ile zarysuje się scenariusz wcześniejszych wyborów, dla mnie będzie to test polityczny dla partii PiS. Od tego jak się zachowa PiS, będzie zależała diagnoza „jedynej opozycji”. Jeśli Kaczyński z pełną premedytacją pójdzie na żywioł i rzuci kolo ratunkowe Donaldowi, bo trzeba wiedzieć, że Tusk wcześniejszymi wyborami ratuje sobie dupę, unikając losu Millera, to będzie jasne, że Kaczor się świetnie ustawił w roli wiecznego i coraz większego opozycjonisty. Jeśli Kaczyński nie zrobi tego ewentualnego głupstwa i pozwoli się wykrwawiać PO, co jest nieuniknione, będzie można odetchnąć z ulgą. Niestety dwie rzeczy mnie na tyle niepokoją, że każą powątpiewać w racjonalne zachowania PiS. Po pierwsze wotum nieufności, które zapowiada Kaczyński na jesień, po drugie spokój Tuska, komentującego ruchy opozycji jako normalne, a nie tradycyjne podpalanie Polski. Usprawiedliwieniem dla PiS i Kaczora byłyby jakieś argumenty, o których nie wiemy i o czym wspominają reżimowe tytuły. Istnieje szansa, że wypłyną kolejne filmy i wreszcie zacznie się realizować schemat: afery, lecące łby dużych nazwisk, wyznaczony następca. Tylko gdzie on jest, ten następca? Czyżby schował się w milczeniu ostatniego, liczącego się gracza?


Milczy Bronek Dwururka i nie chodzi o jakieś orędzie w związku z nepotyzmem, takie rzeczy są niedopuszczalne wśród notabli PRL II, ale już doradca Nałęcz mógłby się wyrwać z anegdotycznym komentarzem. Nie wyrywa się i chyba ma racje, gdyż tę ewentualną partię trzeba rozgrywać cierpliwie, mając do dyspozycji szeroką wiedzę. Pójście na żywioł, bez informacji, czy w PO się rozpieprza i w trakcie ewentualnej kampanii utworzą się frakcje, będzie prostą drogą do wyciągnięcia Tuska z gówna i następnej kadencji w wykonaniu PO i SLD. Przy czym nie zdziwiłbym się, gdyby Tusk wciągnął biłgorajskiego szmaciarza na listy, tak jak mu to proponował, nim szmaciarz z Biłgoraja wybił się na niepodległość. Bezpieczne zachowanie to śledzenie intencji Tuska i przyciskanie ze wszystkich stron, tak wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wykrwawianie PO pod wodzą Tuska wydaje się jedynym rozsądnym projektem politycznym, dla Kaczyńskiego, Komorowskiego i Schetyny. Szybkie akcje wpisujące się w ucieczkę do przeodu Tuska nie przyniosą właściwych efektów. Brak literującego następcy Tuska, a ja takiego ciągle nie widzę, przemawia na rzecz „nowego otwarcia” ze starymi bohaterami. Planem alternatywnym jest rozsadek Kaczora i niestety cynizm Dwururki ze Schetyną, którego anonsuje Czażasty. Wszystko jest tylko głośnym myśleniem, ale coś mi się wydaje, że tak dłużej być nie może. Trzeszczy i pruje się z kilku kierunków, towarzycho musi coś robić, bo prześpi sprawę jak w 2005.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Jaki koń, widzicie tu jakiegoś konia?

portret użytkownika zaczarowany_olowek

W celu zobaczenia konia najedź na zdjęcie myszką i poruszja tak jakbyś zdrapywał zdrapkę:)wirusa złapałem na ament

Mam zablokowany internet tą cholerną "stroną FBI". Napisz jak wywalić wirusa. Jeśli skomplikowane, to może daj to na pocztę wewnętrzną.


Chlor


osoby dramatu

Matko ! Nie doceniasz ruchów Palikota. Nie po to wszedł do polityki, by teraz startować z listy Tuska. Agent Tuska - wolne żarty ! Palikot to jeden z towarzyszy Wolanda, a Tusk może być tylko jego ofiarą. To człowiek zupełnie bez skrupułów, nihilista, a celem jego jest samorealizacja. Ci z Ruchu P. są bardzo aktywni. Media niewiele o tym piszą, ale czasem coś sie przedostaje.
Np. tutaj: http://wyborcza.pl/1,76842,12011209,Erot...
Gdyby doszło do przedterminowych wyborów, a całkiem to prawdopodobne, bo w 2013 będzie za późno na wybory przez kryzys w nowych postaciach, to Palikot uderzy najsilniej właśnie w Tuska. Salon jest przerażony, dlatego przestali go promować.


erwu


trochę nielogiczne

trochę to Matko nielogiczne. umówiliśmy się już dawno, że tym bajzlem nie rządzi donald. tu rozdają karty panowie w szarych garniturach. pytanie jest czy tym panom takie wybory mogłyby być do czegoś potrzebne. moim zdaniem, to dla nich za duże ryzyko, że coś się nie uda i Kaczor weźmie wszystko (scenariusz na 3 partie)


kelso


o tym że się pruje i pęka

o tym że się pruje i pęka słyszę od mniej - więcej 3 lat ( no - może 2 ).
czym po pierwsze skutkują każde wybory ?
1 - niewiadomą co do wyników
2 - chaosem w kraju przej jakieś 4 miesiące
może nie chaosem ale paraliżem decyzyjnym.
kampania , tworzenie nowego rządu.
komu więc ( jak zwykle ) zależy na czymś takim ?
w obecnym momencie ( " na chwilę obecną " ) w sytuacji pisu niewiele to zmieni - bo niby jak ?
jeżeli psl nie wejdzie do parlamentu ( w co wątpię ) to - albo pis zdobywa większość pozwalająca na samodzielne rządy - albo musi wejść w koalicję ?
psl z każdym zrobi koalicję - w razie braku tej partii z kim pis ?
z po ? z sld ? z palikotem?
z nikim - więc zostanie w gruncie rzeczy jak jest .
przecież nie chodzi o to żeby za wszelką cenę odsunąć tuska - tylko o lepszy rząd - chyba.


jedynie słuszna Droga - Moskwa - Pietuszki .


Portal Kontrowersje.nat jest CZYSTY

Sam jestem wkurwiony jak nie wiem co, to zdaje sobie sprawę, że zapewnienie może irytować, ale Portal na 100% jest CZYSTY. Problemy Użytkowników przy wchodzeniu na kontrowersje.net są efektem trzech czynników:


a) problem dotyczy Użytkowników, którzy najczęściej przebywają na Portalu, bo tak działa wirus.
b) za przekierowanie strony odpowiada yieldmanager, to gówno jest tak zwanym adwer, czyli "oprogramowaniem reklamowym", które buduje profil Użytkownika, właśnie poprzez analizę najczęściej odwiedzanych treści, a potem przekierowuje do "klientów".
c) tego syfu nie można złapać na takich stronach jak kontrowersje.net, najczęściej łapie się poprzez instalację darmowych programów, przeróżnych, ale najgroźniejsze są wszelkiego rodzaju paski narzędzi do FF, czy innych przeglądarek.
I teraz najgorsze, tego praktycznie nie usuwa żaden antywirus, trzeba wykonać kilka operacji, pod tym linkiem jest instrukcja: https://www.google.pl/search?q=yieldmena...


Pocieszające jest tylko to, że ten szajs nie wyrządza większej krzywdy poza wkurwianiem na poziomie akwizycji i spowalnianiem pracy komputera. Niestety nie mogę pomóc "hurtowo", ten problem jest wynikiem infekcji poszczególnych komputerów, nie ma nic wspólnego z Portalem. Fakt, że akurat Ktoś ma problem po wejściu na kontrowersje.net jest tylko dowodem, że tę stroną odwiedza najczęściej, co jest dla mnie przykre, bo takiej nagrody nie chciałbym nikomu ofiarować. Niestety to trzeba usunąć, bo wirus przerzuca się w dość szybkim tempie na pozostałe strony. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma większą wiedzę i potrafi jakoś uporządkować sprawy w przejrzystą instrukcję, będę wdzięczny.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Nie da się napisać

portret użytkownika zaczarowany_olowek

Nie da się napisać uniwersalnej instrukcji z wielu powodów. Jest jednak sposób aby przy pomocy fachowców rozwiązać problem. Na forum Elektroda.pl jest dział o nazwie Pogotowie Antywirusowe www.elektroda.pl/rtvforum/forum217.html . Zanim poprosimy tam o pomoc musimy samodzielnie za pomocą programu OTL www.dobreprogramy.pl/OTL,Program,Windows,19450.html przeskanowć komputer i zapisać log. Teraz wystarczy zarejestrować się na portalu, opisać w dziale Pogotowie Antywirusowe swój problem i załączyć log. Na pewno, któryś z doświadczonych użytkowników w niedługim czasie wam pomoże, co więcej oni tam naprawdę wiedzą co robią:)


Ps. Unikajcie jak ognia instalacji różnych toolbarów. Często są dołączane do darmowego oprogramowania, więc kiedy uruchamiacie instalatora nie klikajcie bezmyślnie "dalej" tylko krok po kroku czytajcie co instalator wyświetla. Jednym z najgorszych tego typu programów jest babylon toolbar, bardzo trudno go odinstalować.


na czystym kompie też kiepsko

Wziąłem dla odmiany całkiem nieużywanego małego klaptopka z płatnym antywirusem, i już po pierwszym zalogowaniu sama wyskakuje mi na kontr. ta cholerna "esky".
Firefox też nie był w nim jeszcze używany.
Śledzą mnie te wirusy, czy co?


Chlor


widać syfilis czatuje gdzieś

widać syfilis czatuje gdzieś .
jak mi się wpisuje to daję - wstecz - i po sprawie .
gorzej z tym o czym pisałem - wpisywanie jakiegoś " pdf " .
wchodzę w procesy i daję wyłącz proces ( adobe acrobat ) .
no i co ? - czy pytanie " jak żyć " nie ma uzasadnienia ?
i tak windozę co jakiś czas trzeba przeinstalować - przez nie tylko format ( syfilisy mogą zostać ) .
tylko fdisk i od nowa .
to by trzeba w polityce zrobić - fdisk - nowe partycje i instalacja .


jedynie słuszna Droga - Moskwa - Pietuszki .


Polecam programik Hitman

Polecam programik Hitman Pro.


Na marginesie - takie wnerwiające g...na nazywa się ransomware.


Nie jestem ekspertem

portret użytkownika harios

ale polecam program ComboFix. Skanuję nim komputer co kilka tygodni i śmiga jak nowy. Usuwa wszelkie g.... Powodzenia.


harios


Jak się zdaje adwcleaner jest skuteczny

portret użytkownika cmss

Działa w 2 trybach. Najpierw search, next sam proponuje delete.
http://general-changelog-team.fr/en/down...


Drastycznie opóźnia ładowanie stron www.trafficrevenue.net od strony kontro.


Platonicznie...


Możliwe, że

portret użytkownika cmss

www.trafficrevenue.net
zaskoczyło i OK.


Platonicznie...


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.