warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Rutkowski

Były dedektyw, ktoremu sąd odebrał prawo do posługiwania sie mianem detektywa. A skoro nie detektyw, to nie miał prawa do podejmowania czynności, do których jest uprawniony detektyw. To tak jakby lekarz pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Może miec swoja prywatną klinike, ale operacje, czy nawet zwykle porady mogę wykonywać wyłącznie lekarze posiadający uprawnienia.
Rutkowskiemu to wisi i jak sie dorwał do sprawy, to i pokazał jaki z niego chirurg. Bez uprawnień. Znachor. W tym momencie naruszył prawo i pewnie prokurator, gdyby chciał i nie bał sie Rutkowskiego i rutkowskich, móglby go oskarzyć. I powinien.
Pokunek w parku, w którym miały sie znajdować zwloki dziewczynki.
Kto widział park widział, że dziecięce kurtki nie walały sie po całym parku. A Rutkowski znalazł i podobno w to miejsce poprowadziła go matka dziewczynki. Dokładnie w to miejsce, gdzie pod liściami i sniegiem nie sposób znalżć niczego. A oni znalezli i matka podpusciła Rutkowskiego a ten posokowiec nawet wyczuł zapach zwlok, których tam nie było. I konferencka prasowa pt jaki jestem genialny niededektyw.
Zeznania matki, ktora przyznała sie do nieumyślnej (?) śmierci dziecka. Gdyby ja jeszcze bardziej przycisnął, to może by sie przyznała do zabójstwa a na torturach do zbiorowego mordu na przedszkolu. Sa metody i metody. Ale sa równiez metody dopuszczalne przez prawo i tych musi sie trzymać milicja i prokurator. Czy detektywów nie obowiązują żadne reguly i liczy sie tylko efekt?
I na koniec. Dziewczynka nas wszystkich oszukała. Pewnie sa powody, dla których sąd orzekł areszt i to spory, w sytuacji gdy wydaje sie, że juz jest wszystko udowodnione. Pewnie nie jest i byc może przebieg śmierci dziecka bedzie jeszcze inny.
Dlaczego o tym pisze?
Bo nie podoba mi sie jak juz nawet politycy powołuja się na Rutkowskiego. Polityka i dowalenie przeciwnikowi nie uprawnia nikogo, by powolywac się na zdanie osoby nieuprawnionej, zas gdybym miał coś zarzucić milicji, to to, że dopuściła do miejsca przestepstwa i dochodzenia osobę bez upranień, mało tego osobę, której z zapewne powaznego powodu te uprawnienia odebrano.
Fachura pogania fachure. Fachura detektyw, fachura dziennikarz i fachura polityk. I dziecko zginęło przez fachure - matke.


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Ale chyba wróciłeś na stałe i nie wrabiasz biedną dżolę

portret użytkownika Yo la

w niechcianą złudną nadzieję? Bo że tradycyjnie podtrzymasz obserwacyjnie na duchu, nie mam wątpliwości.


Kiedy osiągnę liczbę wpisów w liczbie wpisów czterech?


Yolek

Zawsze podtrzymywałem na du..., a także na chu..., to jakże miałoby być inaczej.


W takim razie trzymam Cię za...

portret użytkownika Yo la

trzymam Cię za... trzymam Cię za słowo daję.


Kiedy osiągnę liczbę wpisów w liczbie wpisów czterech?


A slowo ciałem sie stało

i trzeba go było zabanować


Zawsze to lepiej

portret użytkownika Yo la

gdy ciało daje słowo niż gdy słowem da się ciała.


To próbka podpatrzenia Twojej zwięzłości obserwacyjnej, zniosę ewentualną krytykę.


Kiedy osiągnę liczbę wpisów w liczbie wpisów czterech?


Slowo dojrzewa

ciało wprost przeciwnie a pomiędzy nimi plata się myśl, którą nie wiadomo komu przypisać. A skoro tak, to co tu krytykować?. I kogo?
Zdrowyś?


Jak cholera

portret użytkownika Yo la

teraz jeszcze tylko głowę wyleczyć, liczę tu na Ciebie.


Kiedy osiągnę liczbę wpisów w liczbie wpisów czterech?


Glowe?

Specjalizuję sie w innych częściach ciała. Jak by co.


Rozumiem, że mam wystawić

portret użytkownika Yo la

do generalnego przeglądu?


Kiedy osiągnę liczbę wpisów w liczbie wpisów czterech?


Śmiem twierdzić, że jest

Śmiem twierdzić, że jest dokładnie odwrotnie. Znachor zrobił to, co wyuczony za półtusze lekarz spierdolił i nie było tu żadnej terapii szokowej. Natomiast pacjentka nie powiedziała połowy z tego na co jest chora. Słowem znachor jest mniejszy blady ciul od specjalnego konsylium na poziomie wojewódzkim. Pacjentka zaś ośmieszyła obie profesje, chociaż choruje na zwykłe przeziębienie.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Chętnie dołożę do wczesniej wymienionych fachur

fachury śledcze, które nie zabezpieczyły miejsca poszukiwań ( wydaje mi sie, że ta kurtka została podrzucona w nocy, bo za dnia ten teren przeszukano), i fachure prokuratora, który nie przeprowadził przesłuchania. Łzy, jak sie okazało udawane, sprawiły, że wiedział o przebiegu zajścia Rutkowski, psycholodzy tylko nie organy ścigania. Blamaż przykrywany za jedna z" wersji dochodzenia"


.

.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Jest jeszcze jeden

portret użytkownika mik

specjalista od przestepczosci, o ktorym zapmnieliscie. Jest nim Jackowski, czy jakos tam, ten ze starzem
i recydywa z miejsca w ktorym umiescilbym tam wielu.
PS. Gdyby zwrocono sie do tego jasnowidza, to z cala pewnoscia,ukazalby miejsce ukrycia zwlok. A! Gdyby wczesniej go zapytano,to dziecko by nie zostalo bez zycia. Trzeba wierzyc, bo i telewizja to pokazuje!


mik


@Autor

Mnie to się nie tylko nie podoba, ale uważam to za przejaw kompletnego upadku państwa.


Przestepca przejmuje funkcje organu państwa?


Ta akcja w Sosnowcu to pikuś! Polecam obejrzenie akcji "odbijania" przez tego buca rafinerii w Gorlicach 10 stycznia br. Tam 200 zbirów uzbrojonych po zęby. w kevlarach i chełmach z przyłbicami z plexi, "zastępowało" Policje i komornika. Tych 200 zbirów przy poklasku dziennikarzy i asyscie gapiów z miasteczka zaatakowali rafinerię i 8 słownie ośmiu ochraniarzy e tejże, nie zważając na zebranych wokół - w zasięgu ewentualnego obstrzalu ludzi. A po "akcji" ten typek opowiadał jakim to on jest fachowcem i jak 'zapewnienie pracy" mieszkańcom Gorlic i "sprawiedliwość i porządek prawny" ktorej niestety Policja w Gorlicach nie umiala zaprowadzić to była jego motywacja.
Obłęd.
Jaki kraj tacy widać bohaterowie Markizie.


FAXE


Znachor, w dodatku pogarsza sprawę

Nie śledzę sprawy, nie mam totalnie na to czasu, ale przez przypadek zobaczyłem nagranie z „zeznaniem” matki tej dziewczynki i wysłuchałem jak Rutkowski to zdobył. Jest to, pod wglądem dowodowym kompletnie bezużyteczne. To nagranie nie może w świetle kpk stanowić dowodu w czasie ewentualnej rozprawy. Matka została wmanipulowana w te „zeznanie” złożyła je pod presja kłamstwa (Rutkowski mówił o świadkach). Sądzę, ze gdyby zajęli się tym profesjonaliści a nie ten znachor, to i tak i tak by doszli prawdy, a nie byłoby całej ohydnej szopki.


Mumio, pozdrawiam serdecznie.


Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.


Od samego

początku więcej się mówki o matce niż o ojcu. Może to celowe. To rodzina Bartka wynajęła Rutkowskiego.


A jeśli to Bartek w nerwach wypuścił dziecko i ubłagał żonę o fałszywą wersje zdarzeń. Jeśli Rutkowski dalej podpowiada by dziewczyna składała zeznania biorąc na siebie winę za "nieumyślny wypadek" ? Jeszcze te rękawiczki - znowu Rutkowski.


Opinia publiczna urobiona: wina matki, matka ku..wa, matka się truje Ludwikiem i wokół tego "dowcipkowanie". Cały czas matka, gdzie o ojcu dziecka?


Może Rutkowski właśnie namieszał "przyspieszając" śledztwo bo prawda jest inna. A publika mu wtóruje.


Angelika


Sądzisz

portret użytkownika Lukrecja

że bezgraniczna miłość męża i wsparcie jego rodziny wzięło się z takiego wariantu? Nie można tego wykluczyć, że wzięła winę na siebie.Miłość męża ma w takim wypadku dozgonnie. Dozgonnie, mówię.


rodzina i tak ma przerąbane

Stąd ta walka o zwolnienie z aresztu, aby oskarżona pozbawiona nacisku rodziny nie wygadała się?
Może i tak.
Ale w takim przypadku wynajmowanie Rutkowskiego było ryzykowne, mógł za dużo wywęszyć.
Chyba że taką decyzję podjęli rodzice zanim się dowiedzieli jak było naprawdę.


Chlor


Ponieważ nigdy nie kieruję

Ponieważ nigdy nie kieruję się w analizowaniu rzeczy i zjawisk prostacką kalką emocjonalną, pod tytułem: mój, twój, taką wersję dopuszczam. Trzęsie mną kiedy słyszę o "biednej mamusi", bo to trzeba mieć zajebistą, a nie słabą psychikę, żeby grać tyle dni i to w świetle kamer. Z drugiej strony ten "tatuś" nie daje mi spokoju. Mam wrażenie, że on siedzi w internecie i robi korekty. Najpierw skorygował wersję wydarzeń, potem skorygował obecność w mediach, gdy się naczytał, że jest go za dużo. Tak czy siak normalny ojciec, matka i dziadkowie nie zachowują się w ten sposób w obliczu tragedii. Ja w tej "rodzinie" nie widzę jednej osoby, która byłaby przygnębiona śmiercią Magdy, wszyscy są smutni z zupełnie innych powodów. Płaczą nad sobą, co kto komu i kiedy.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Właśnie

po reakcji "tatusia" po tym jak pojawił się wątek wypadku wychodzi, że mógł mieć coś z tym wspólnego a tym samym Rutkowski pomaga w utrzymaniu bieżącej wersji zdarzeń, może rodzice Bartka prosili by coś wymyślił i ratował ich syna przed oskarżeniem - nie wiem, może to daleko idące dywagacje bo to oznacza mataczenie na całego. Ale w takim razie "tatuś" to młodzik wychowany na showach typu bigbrother i bycie medialnym bez względu na to jakich okoliczności to dotyczy to norma.


Na marginesie, zdaje się, że w miejscu gdzie było ciało dziecka jest mnóstwo zniczy, kręciło się sporo ludzi - czy takie miejsca się nie zabezpiecza w czasie trwania śledztwa?


Angelika


Oboje to gówniarze i to widać

Oboje to gówniarze i to widać bez śledztwa. Działania mamusi to cynizm i premedytacja plus kiepskie aktorstwo. Działania "tatusia" i rodziny, to samo, plus niezłe aktorstwo i przemyślana reżyseria. Miejsce chyba było zabezpieczone na odpowiedni czas, bo zdjęli jakieś włókna z rękawiczek i inne dowody. Po właściwych czynnościach chyba nie ma potrzeby aby tam stały oddziały policji. Inna rzecz czy zostało to zrobione jak należy. Jeszcze inna, że takie czynności aby były skuteczne muszą być wykonane jak najszybciej i kompleksowo, zatem pilnowanie tego miejsca dniami, czy tygodniami byłoby kolejną kompromitacją. Tam było ciało, kamienie i jakieś ślady dookoła, nie było potrzeby "przekopywać ziemi na metr".


Chwała sponsorom: opony i felgi


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.