warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Rzecznik rządu w najnowszym wydaniu Trybuny Ludu

Szanowni czytelnicy, drodzy radiosłuchacze i telewidzowie. Rodacy.


Niniejszy komunikat ma celu uspokojenie wszystkich tych, którym, wrogie państwu polskiemu siły, zasiały mętlik w głowie. Siły te dążą do rozsiewanie niepokojów służących do ośmieszania jedynej legalnej władzy ustanowionej przy okrągłym meblu i pod-stolikach.


Oświadczamy, że nasza czcionka ma wszystkie niezbędne certyfikaty – cechuje ją najbardziej staranna z możliwych kaligrafii, co pozwala mówić i pisać gładko i na okrągło. Nasza czcionka posiada najwyższe normy certyfikatów światowych i zgodna jest ze standaryzacją i normami uni-pejskej. Tak doskonałe wyniki osiągnęliśmy przez wiele lat ćwiczenia starannej kaligrafii dyktowanej przez miłośników Krzywego Koła, a następnie przejętej przez myślicieli Polityki Krytycznej.


Wierzymy w światłe umysły naszych obywateli. Stąd, dla zatarcia niemiłego swędu wrogiej fermentacji, proponujemy w ogólnodostępnych pasmach i czasie antenowym największej słuchalności i oglądalności programy edukacyjne niosące ogromny wkład w rozwój i krzewienie kultury. Przygotowaliśmy dla szanownych rodaków nowe bloki telenowel i programy show.


W tym miejscu chcemy również wskazać, że jako nieliczni w na świcie stosujemy humanitarną karę śmierci: nasze krzesła elektryczne, szubienice, podobnie jak czcionki, są jednymi z najlepszych w kraju.


Jednocześnie dementujemy fałszywe pogłoski, że w polskich szpitalach umiera z powodu złej opieki więcej ludzi rocznie niż ginie w wypadkach drogowych i katastrofach lądowych, morskich i powietrznych.


Nikt nam nie wmówi, że sfałszowaliśmy wybory, że węgiel jest czarny, a odpad nie jest solą. 


Tu radio Donald! Nieprawdą jest, że nasze audycje nadawane są z płyt, płyt płyt płyt pły....


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

stare radio

Aaa, czuję podmuchy wręcz 40 letnie: "Polskie wiórki z dorsza nie tylko dorównują zagranicznym, ale nawet je przewyższają".


Chlor


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.