warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Spisane będą nasze rozmowy

Każde dziecko wie, że Mariusz K. jest największym patriotą polskim. Nie ma zdania, w które by nie wtrącił słów o swojej miłości do Ojczyzny. Dla dobra Polski, oddał bym za nią życie, gdy słucham hymnu narodowego to płaczę – są jego ulubionymi zwrotami. Jako naiwny i łatwowierny człowiek, wierzę w tę jego miłość i zapewnienia, że tylko chwała Polski leży mu na sercu a służenie Ojczyźnie uważa za swój obowiązek i powinność. Są bowiem ludzie, którzy bez wyznań miłosnych na forum publicznym, czuliby się jak ci, którzy kochają obnażanie przed obcym a żyją samotnie na Saharze.


Naiwność i łatwowierność nie przeszkadzają mi jednak w dostrzeżeniu niekonsekwencji i niespójności słów z czynami. Panu Mariuszowi K. partia prezesa pomyliła się z Polską. W obliczu prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych na sumę 30 miliardów złotych, przekazanie wiedzy operacyjnej podległych sobie tajnych służb – mediom, jest wyraźnym sygnałem dla ewentualnych inwestorów zagranicznych mających chrapkę na nasze srebra rodowe - spisane będą rozmowy nasze i wasze a ku uciesze gawiedzi nawet opublikowane.


Naraża wizerunek państwa na szwank. Pokazuje, że tajne służby grasują, tasują, rozdają karty i zawsze wygrywają. Odwraca piramidę zależności i stawia Premiera pod szefem CBA. Jest poza tym nieprawdziwy w tym co mówi a robi. Wszystkich nas razi hipokryzja. Nie ma lepszego przykładu na nią jak Mariusz K. Gada właściwie tylko o miłości do Polski ale swoimi wyciekami niszczy jej wizerunek w świecie.


Mariusz K. jest od zwalczania korupcji. O korupcji w przedsiębiorstwach prywatnych jakoś nie słychać. Odstraszając zatem wyciekiem przyszłych inwestorów prywatnych, nie zawęża sobie pola działania. Jest jak biurokrata, broniący swoje miejsce na państwowej posadzie, nazwijmy to umownie - do pracy a właściwie do picia herbaty i spania. I tylko w tym punkcie ma moje zrozumienie.


5.502
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5.5 (10 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

hmmm

a mnie tak w całym tym zamieszaniu CBA strasznie interesuje jedna kwestia.
jaki, mianowicie, jest poziom zaesbeczenia struktur CBA?
Mój koleżka, co to mundurowy jest od czasów 1990 roku, twierdzi, że jedyni fachowcy od pracy operacyjnej w policji to pozostałości po SB, ci zweryfikowani pozytywnie i ci których oni nauczyli fachu


spisane będą rozmowy nasze i wasze

portret użytkownika cmss

Chyba o to chodzi, prawda? To standard, po to są, mniemam.


Platonicznie...


Zmieniłbym tytuł na

Pocięte i sklejone będę rozmowy wasze i nasze wedle potrzeby Pana naszego amen.


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


Pana Prezesa naszego chyba?

portret użytkownika quackie

Pana Prezesa naszego chyba?


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Dyć rozumuje się to samo przeze się

...blaski oklaski Pan Prezes Pan Bóg...
że sparafrazuję sobie


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


Zakuty, aleś TY

cynik


emalia


I owszem i owszem

-


Jeszcze nigdy tak niewielu nie zrobiło wała z tak wielu


Nie jestem cynikiem tylko pechowcem. Gdzie nie wejdę

do urzędu w Krakowie, to albo przerwa na lunch, albo leżą i trawią. Czasem ktoś się podniesie i wyjdzie na klo albo i nie wyjdzie i się posiura w pory. U Ciebie lepiej?


e_krakowski


aleś emalio powlekła

chyba mnie ocynkuje.
e_krakowski cynikiem?
to jak ja mam się określić? cinkiem ći cynobierem?


ja też napisałem

6

-że wycieki z fizjologii czy choroby odstraszają inwestorów przybyłych z bezwonnego otoczenia suchych piasków-tylko ciut później.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.