warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Szybkość też się liczy

Wczoraj na portalu ukazało się tak dużo fantastycznych tekstów, że dzień ten, z całkowitą pewnością można uznać za najlepszy w jego rocznej historii. Stwierdziła tak Emilia. A ja od siebie dodam, że informacje o rychłej śmierci Kontrowersje.net, które tu wieszczono, należy uznać za ciut ciut przedwczesne. Wysyp tekstów okazał się większy niż grzybów w kieleckiem. Odpuściłem sobie zatem wyprawę na nie, przekładając ją na później. Mając zatem czas, a do tego zdopingowany przez autorów wczorajszych wpisów, postanowiłem wziąć udział w konkursie pod nowym nickiem. Żegnam się ze starym a od dzisiaj przybieram nowy. Co prawda nie będą się one specjalnie różnić między sobą, bo ten od dzisiaj to też e_krakowski, ale chcę, żebyście wiedzieli o zmianie starego dziadostwa na nowe badziewie.


Napisałem rano tekst konkursowy na temat Internet – impresje i proszę organizatora o pozwolenie jego opublikowania w podanym przez niego miejscu. Prośbę swą motywuję tym, że po wczorajszym dniu i jakości tekstów, zdałem sobie sprawę, że nie liczy się medal ale uczestnictwo. Dlatego proszę o pozwolenie druku mojego tekstu, bym przynajmniej mógł się pochwalić rodzinie sukcesem. Drobnym ale jednak. Będę szczęśliwy, gdy rodzina zapyta – Emilianku, zdobyłeś w konkursie pierwsze, drugie czy trzecie miejsce? A ja odpowiem – nieważne miejsce, liczy się uczestnictwo i szybki refleks a w konkursie Kontrowersji.net byłem jak Bolt, najszybszy.


To jak? Mogę już wklejać?


0
Twoja ocena: Brak
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Przecież miały być nieznane nicki, żeby nikomu nie sugerować.

Jeśli napiszesz teraz, każdy się zasugeruje i już na starcie zgarniasz główna nagrodę, co może podziałać zniechęcająco na ewentualnych innych uczestników:)


A czy nie napisałem, że stare dziadostwo zmieniłem

na nowe badziewie? Jeżeli mi sugerujesz wygraną, to znaczy, że preferujesz badziewie? Ja chcę tylko jako pierwszy wysłać tekst i tu się kończą moje ambicje literackie.


e_krakowski


Z definicji zazdrosna.

Bo jako Jury nie może Ci nic zrobić, czytaj: konkurować swoim tekstem. Kobiety zachłanne są, chcą mieć facetów i ich teksty na własność, albo własny użytek.
Dobranoc.


Że jak? Czy mnie tu jakiś komplement inaczej trafił może

pod nieobecność w dodatku? Przecież wiadomo, że wstydzę się brać udział w konkursach, tylko dlatego do tego Jury trafiłam:)


Wiersz śpiewany? pt. Póki my żyjemy!

Marsz marsz Kurkowski, z peryferii Internetu do e-Polski
Co nam obca trollenada wzięła
Tekstami (dobrymi) odbierzemy.
Hmm, niegramotnie wyszło, ale jest w tym skryta pewna myśl, wniosek.
PS
Boże, ja i dobry tekst - out of range predyspozycji pisarskich, literackich. Awansem deklaruję, w oczekiwaniu na cud... Dooneeeek!, do roboty, kwaa!
;)


Nie był najlepszy, bo mój

Nie był najlepszy, bo mój nowy tekst napisałem dopiero dzisiaj.


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.