warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Testament faceta w czerni

Zoe wrócił do domu mokry. To był ciężki dzień. Nie dość, że musiał się użerać w pracy to jeszcze niejaki Nowak kosmita zepsuł mu cały humor. Wydarzenia wczorajszego dnia zostały zmienione poprzez podróże w czasie. Ciężka to była praca – prostowanie rzeczywistości Ziemian. Nie było już śladu po potyczkach pod siedzibą premiera. Po prostu nie wydarzyło się nic takiego.
Jednakże awanturniczy kosmita mógł i prawdopodobnie chciał znowu nabruździć. Nie pomogło mu nawet tłumaczenie na tajnym portalu społeczności kosmitów, że Zoe potrafi przemieszczać się w czasie i kreować rzeczywistość na Ziemi. Zoe wyczuwał w zdaniach Nowaka delikatne lekceważenie i protekcję. Cytat dla drogich czytelników z argumentacji Nowaka: „Aż się boję zapytać, co się dzieje w czterech wymiarach, kiedy jedna z istot siedmiowymiarowych będzie chciała zrobić dowcip drugiej i cofnie się po strzałce czasu nieco wcześniej, tak, żeby przeprowadzenie zmian przez tę pierwszą było niemożliwe.” – przecież oto widzicie skrajne lekceważenie możliwości kreowania rzeczywistości. Wszystko zależy od uporu oponentów w siedmiowymiarowej przestrzeni. Jeśli jeden będzie chciał ubiec drugiego to ten drugi jeszcze bardziej się cofnie w czasie aby uniemożliwić przeprowadzenie zmian. I można tak się cofać w nieskończoność w czasie aby ubiec oponenta. Zazwyczaj któraś ze stron odpuszcza. Z nudów, zmęczenia, mniejszej desperacji etc. No chyba, że trafią na siebie dwie serdeczne przyjaciółki, które zaczynają rywalizację o jakiegoś partnera – zazwyczaj cofają się do nieskończoności.
Jednym słowem gościu z Deneba pisz testament (wydaje ci się że jeszcze nie stoisz nad grobem?), żegnaj się z fanami bo bruździsz w tym świecie, żegnaj się ze światem. Napisałem Ci to w gazecie. DRUKIEM! Nie wierzysz, że potrafię to o czym ci tłukę do głowy. Albo wracaj na swoją planetkę. Oto dowód. Nie chciało mi się bardziej deformować rzeczyzwistości. Mam nadzieję, że to wystarczy. A jak nie to zobaczymy. Dzisiejsze wydanie magazynu Gazety Wyborczej (kto nie wierzy niech leci do kiosku)A byli już tu tacy na Ziemi co się śmiali z K-PAxa.
Tekst jest czwartą częścią. Oto Poprzednie:
http://kontrowersje.net/tresc/kamuflaz_n...
http://kontrowersje.net/tresc/niedoskona...
http://kontrowersje.net/tresc/doskonalos...


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (5 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Nie odpuszczasz!

portret użytkownika tetryk56
6

Podoba mi się to.


Yeeeeeeeeeeeeaaaaaaaah!!!!

portret użytkownika quackie
6

No to odgałęziamy - idę pisać : )))))


_________
Zarzucił staruszek sieć w morze. Odczekał, próbuje wyciągnąć.
Ciągnie ją i ciągnie i wyciągnąć nie może.
Aż w końcu odezwał się głos z nieba.
Powiedział "SIEĆ JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA".


Ja już

portret użytkownika Zoe

dzisiaj nie napiszę raczej nic. I ciężko cokolwiek przez weekend mi będzie (małżonka nie ma zrozumienia dla kłopotów w siódmym wymiarze).


Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.zienkowicz.pl/?g=kontrower...


Sie zapowiada ciekawie.:)

portret użytkownika Jasmine
6

Sie zapowiada ciekawie.:) Upraszam, żeby nie strzelać do gapiów, jakby co, to wołać PADNIJ!


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Gapie są bezpieczni

portret użytkownika Zoe

dopóki nie kolaborują..


Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.zienkowicz.pl/?g=kontrower...


Nie znam tego Nowaka.

portret użytkownika Pistacjowy Kosmita
6

A jeśli znam, to wolałbym nie.


się,

6

dzieje się...


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.