warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Właściciel

Mało mnie interesuje czy MK jest miłą i kulturalną osobą, choć osobiście uważam, że pod maską gbura kryje się przemiły i przekulturalny człowiek. Nie ma żadnego znaczenia dla bytu portalu rys charakterologiczny jego właściciela. Istotą rzeczy jest, by na Kontrowersjach zgromadzić jak najwięcej dobrych piór o różnorodnym spojrzeniu na politykę jak i dziedziny z nią związane. Ale nie tylko. Czym szersze spektrum rozważanych zagadnień tym większe zainteresowanie portalem. Bo o to przede wszystkim chodzi. Najlepiej puścić z głowy osobiste urazy, dać spokój z prywatną wojenką i zakopać toporek. Komentować tego, kto lubi dyskusje i pisać dla tych, którym wasze pisanie sprawia przyjemność. Po wejściach i gwiazdkach, dobrze widać czy umiemy pisać i mamy coś ciekawego do powiedzenia czy też nie. Dopóki czyjkolwiek tekst pojawiający się na Kontrowersjach nie jest okrojony nożycami Kurki, dopóty nie ma tu cenzury a co najwyżej prewencja.


Jest tu wiele osób świetnie piszących. Można przebierać w tekstach i czytać co komu pasuje. Wchodzić w polemiki z wieloma, którzy potrafią kulturalnie targać się za kudły. Można wreszcie samemu pisać co tylko się chce, mając świadomość, że nic nie zostanie ocenzurowane i ukaże się na portalu w sekundę po wysłaniu tekstu. I czego chcieć więcej?


Ten portal stworzył Matka Kurka. Zgromadził tu niezłe towarzystwo. Zarządza całym tym bałaganem i trzyma go w kupie. Kontrowersje.net to jego firma. Jutro jak go złe najdzie, powie - żegnajcie i będziemy sobie mogli pisać i wysyłać teksty na Berdyczów. Jako właścicielowi, pozwólmy mu łaskawie na zarządzanie portalem po uważaniu.


4.614
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 4.6 (10 głosy/głosów)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Podpisuję się,jak mawia klasyk : obiema rencamy.

portret użytkownika ojciec_milicjant
6

Pod Twoim tekstem.Wbrew wszystkim bluzgom i dennym tekstom. Temy rencamy.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Dziękuję.

To typowo polskie nie znać swojego miejsca w szyku. Przypomina mi się jak w obronie dziennikarza wyrzuconego z radia stanęli jego koledzy, nie zadawszy sobie pytania - czy właściciel bądź szef firmy ma prawo wylać na zbity pysk z roboty swojego pracownika?


Otóż oni nie zadali sobie tego pytania, bo uważali, że dziennikarz na wyrzucenie nie zasługiwał. Może i słusznie ale mało znacząco dla decyzji właściciela firmy.


e_krakowski


Mądrześ napisał.

Pawić się chce, jak się te pierdy o wzajemnych żalach czyta, pyskówki i inne takie.
Więcej biadolenia na tym portalu oststnio, niż pisania samego w sobie. Co prawda sam dawno nic nie spłodziłem, więc może malkontencić nie powinienem, ale jakoś tematy okołowyborcze mi obrzydły i chęć rozmyły. Nawet poranne erekcje już nie takie jak kiedyś...


Też mi nie odpowiada noszenie żalu na łopoczącym

wysoko hen sztandarze i pokazywanie na twarzy co rusz cierpienia zmieszanego z udręką. A pisze się najlepiej wtedy, kiedy ochota najdzie. Ja nie mam do Ciebie pretensji jak się nie odzywasz. Wybaczam Ci tę nieobecność :-)


e_krakowski


Aby nie pawić, się omija łukiem.

Wstępna weryfikacja na podstawie tytułów, ewentualnie pierwszego akapitu.
Krakusie: w kwestii trzeźwego spojrzenia na problem zawsze można na Ciebie liczyć. Nikt nas tu na sznurku nie trzyma, co demokratycznym jest. Kontrowersyjny mocno jest dla mnie pomysł pisania pod cudzymi nickami, trąci paranoją. Na szczęście, póki co, jakoś nie mam obaw, że nagle Kurze odbije i będzie w moim imieniu pisał brednie. Sama potrafię. A pókim tego pewna, nasuwa mi się pytanie, co takiego trzeba zrobić, żeby na zaszczyt bycia pisanym przez Kuraka sobie zapracować. No i wziąć pod uwagę warto doświadczenia cudze - im większy był hałas przy pożegnaniu, tym rychlejszy powrót.


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


"Kontrowersyjny mocno jest

"Kontrowersyjny mocno jest dla mnie pomysł pisania pod cudzymi nickami, trąci paranoją."


To pytanie kieruj do Kurki. W głowie mu nie siedzę i nie wiem co odpowiedzieć. Widocznie miał jakiś zamysł, cel czy też chęć sprowokowania kogoś.


"A pókim tego pewna, nasuwa mi się pytanie, co takiego trzeba zrobić, żeby na zaszczyt bycia pisanym przez Kuraka sobie zapracować."


Tego zdania nie rozumiem. Wyjaśnij proszę o co idzie?


Pozdr.


e_krakowski


Już.

Trąci paranoją, bo z kim ja teraz właściwie rozmawiam? ;)
A w następnym z przytoczonych przez Ciebie zdań chodzi mi o to, że nic się nie dzieje bez przyczyny więc zakładam, że zachowania Kuraka są jakoś tam wytłumaczalne. To jak na moim podwórku: kiedy przychodzi do mnie spłakany smarkacz ze skargą, ze kolega go rąbnął, najpierw sprawdzam - za co. I najczęściej okazuje się, że rąbnięty sam się prosił, długo i cierpliwie.


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Nie rozgrzeszałbym

tak szybko.
Jak można się tak zagalopować. Narwańcy.


Nikto nie je rozgrzeszany.

Kary dostają obaj.


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Byłbym wdzięczny temu, kto niedawno ocenił mój tekst

notą - słaby, za skreślenie w dwóch zdaniach, dlaczego jest do dupy i za trzy zdania podkreślające odmienne spojrzenie na to, co dzieje się i dziać powinno na portalu.


e_krakowski


Witam:) Ocenę widać,

portret użytkownika Jasmine
6

Witam:)
Ocenę widać, uzasadnienie jak się wyśpię.:) Godzinę temu dotarłam do prawie domu po 12-u godzinach jazdy.
Serdeczności z podziękowaniami i odwrotnie.:)


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Śpij dobrze.

Śpij dobrze.


e_krakowski


Aby uniknąć brzydkich

6

Aby uniknąć brzydkich podejrzeń:)


...Ginger Rogers w tańcu robiła dokładnie to samo, co Fred Astaire, tyle że tyłem i na wysokich obcasach. (A. Earhart)


Proszę ludzi, którzy mają gg,

Proszę ludzi, którzy mają gg, aby przesłali mi nr mojego gg na pocztę wewnętrzną. Brzmi to dziwnie, ale wiele rzeczy jest dziwnych po utracie danych.


Chwała sponsorom: opony i felgi


Ok, już mam. Dzięki.

Ok, już mam. Dzięki.


Chwała sponsorom: opony i felgi


e_krakowskiemu

Jaki by MK nie byl sympatyczny i uduchowiony , przemily i kulturalny , dla mnie podszywanie sie pod nick kogos innego jest po prostu OSZUSTWEM - no bo jak to inaczej nazwac ? I nie ma nic do rzeczy to ,ze MK ten portal stworzyl i trzyma go w kupie.


Jeżeli podszywanie się pod cudzy nick jest oszustwem,

jako praworządny obywatel zgłoś sprawę na Policję. Dla mnie podszywanie się MK pod cudzy nick jest sprawą między podszytym a podszywającym. Nie interesuje mnie ona nic a nic. Mamy przeciwstawne punkty widzenia. Ciebie interesuje sprawa między Kurką a tym pod którego się podszył a mnie interesuje rozwój Kontrowersji.


e_krakowski


Dajże spokoj, e-krakowski...

Podszywanie sie pod cudzy nick jest po prostu obrzydliwe. I po co grzeszki tak poetycko tlumaczyc?


Nic poetycko nie tłumaczę. Czytaj jeszcze raz uważnie.

Nie interesuje mnie nic a nic, pod kogo MK się podszywa. To nie jest moja sprawa. To sprawa między MK a tym pod którego się MK podszył. Zwróć się do MK o wyjaśnienie. Być może otrzymasz odpowiedź.


e_krakowski


Jasne jak słońce

Nie jest ważne, czy MK kradnie co jakiś czas stówę. Przecież nie mnie kradnie. Jak ktoś poszkodowany, ma sąd do dyspozycji. Dla mnie jest ważne, że mogę u złodzieja pracować, bo jak by zamknął interes, to gdzie ja biedny pójdę. Przecież nie napiszę i nie wydam książki, bo nie umiem. (Może gdybym miał forsę, to wydałbym ją sam, ale jak tu znaleźć sponsora - wydawcę na moją twórczość?) Portalu nie założę, bo nie umiem. Gdzie indziej się nie przyczepię, bo w t.zw. towarzystwie nie tolerują ludzi, którzy usprawiedliwią każde dziadostwo tylko po to, by zostać zaakceptowanym. Chociaż, jak bym poszukał... może są takie miejsca? A zresztą, co to stówa. Nawet jak mnie ukradnie, to mu daruję, przecież nie podcina się gałęzi, na której się siedzi. Nie od pnia!


Dyskusja na ten temat,

Dyskusja na ten temat, całkiem niedawna:


http://kontrowersje.net/tresc/o_jeden_mo...


Rozumiem, że właściciel, ale pewnych rzeczy nie powinien (mimo, że ma takie techniczne możliwości) robić: ujawniać danych osobowych użytkowników bez ich wiedzy i zgody, tym bardziej ich zdjęć, pisać tekstów na cudzych kontach, wycinać komentarzy pod wpisami innych użytkowników etc.


Każdy kij ma dwa końce. Myślę, że część osób, w tym świetnie piszących, które mogłyby stanowić "sól" tego miejsca, po prostu ma dosyć takich esbeckich manier właściciela i dlatego albo stąd odchodzą, albo tu nie publikują.


Odpowiem ogólnie na Twój zarzut w ten sposób.

Możesz pisać i komentować. Jesteś w dobrej firmie. Nie zmieniaj jej metod zarządzania i nie interesuj się kogo właściciel tępi bądź wywala na bruk. Patrz na siebie i rób co uważasz za słuszne.


e_krakowski


To się nazywa znieczulica

i jest znakomitym rozwiązaniem, dla osób chcących mieć święty spokój.


Gryzona już nie ma na Kontrowersje.net


Firma może i niezła, ale

Firma może i niezła, ale gdyby udoskonalić metody zarządzania mogła by być dużo lepsza.


Może tak, może nie. Ja tu

Może tak, może nie. Ja tu tylko sprzątam a w wolnych chwilach zamiatam i nie mam zamiaru właścicielowi firmy mówić co, jak i kiedy.


e_krakowski


Zatem miłego sprzątania,

Zatem miłego sprzątania, tudzież zamiatania... Tylko uważaj, żebyś przypadkiem, machając miotłą, nie nastąpił właścicielowi na buta, a już nie daj Bóg na odcisk, bo może Ci się dostać po uszach; może wtedy zrozumiesz innych "podwładnych"...


Gwarantuję. Jak nadepnę MK na odcisk i dostanę po

uszach, to nikt nie usłyszy z moich ust - wycia, jęków cierpienia, narzekania i obnoszenia się wobec wszystkich, jak to mnie urażono i sponiewierano. Tego skowytu nie idzie już słuchać.


e_krakowski


Ty jesteś chory z

Ty jesteś chory z urojenia...


Tu nie chodzi o skowyt, tylko o upominanie się o przestrzeganie podstawowych zasad.


Masz 10 minut na podanie imienia, nazwiska, opublikowanie zdjęcia, bo inaczej...


spierdalaj?????

spierdalaj?????


...sam je upublicznię...

...sam je upublicznię... albo usunę wpis...


spierdalaj?????

spierdalaj?????


Młotek. Domagaj się przestrzegania podstawowych

zasad ile tylko chcesz ale najpierw stwórz se portal i opublikuj na nim te swoje podstawowe prawidła. Aha, co to ma być - bo inaczej? Odejdziesz stąd?


e_krakowski


"Masz 10 minut na podanie

"Masz 10 minut na podanie imienia, nazwiska, opublikowanie zdjęcia, bo inaczej..." - to był przykład zachowania M_K


Rozumiem, że jest on założycielem i właścicielem tego portalu, ale tu zakładają konta ludzie, jak mniemam dorośli, którzy nie życzą sobie publikacji ukrytych danych, do których dostęp ma administrator strony, czy wykorzystywania ich "nicków" do pisania własnych tekstów. Ja nie znajduję usprawiedliwienia dla takich zachowań.


Nie ma skutków bez przyczyny.

To sprawa między MK a użytkownikiem poproszonym o ujawnienie swoich danych. Widocznie MK miał powód czy też podstawę do tego żądania. Dopytuj się o szczegóły u właściciela portalu. Mnie ten spór nie interesuje.


e_krakowski


Mi nie chodzi o spór tylko o

Mi nie chodzi o spór tylko o zasady... Ale widzę, że do ciebie i tak nic nie dociera...


Lepiej zakończę to rzucanie grochem o ścianę...


Też kończę tę jałową dyskusję,

wyjaśniając po raz ostatni, że zasady na tym portalu ustala ktoś inny niż Ty.


e_krakowski


Zrozum, że są zasady

Zrozum, że są zasady podstawowe, które powinny być nienaruszalne nawet przez Demiurga i o takie chodzi.


Chciałbyś, żeby ktoś bez twojej wiedzy opublikował wpis, z którym Ty się kompletnie nie zgadzasz i podpisał go (bo ma takie możliwości) twoim nickiem czy nawet imieniem i nazwiskiem?


Czy można zgwałcić prostytutkę?

Kończ Waść. I niech się staną ustalone. Te zasady. I upublicznione.
To miejsce publiczne na życzenie Właściciela.


Nie wszyscy wiedzieli, czym jest publiczny szalet na Placu Trzech Krzyży w Wawce.
Może ktoś by nie wszedł, gdyby wiedzial?


P.S. Pozostaję z wyrazami. Jakimi? A to ustali ktoś inny niż ja. Co ja mogę?


Nie wiem co Pani Starsza może ale ja idę już spać.

Dobranoc.


e_krakowski


Czy jesteście w stanie spojrzeć na portal, jak na zwykły

portret użytkownika ojciec_milicjant

biznes ? Albo małą firmę - jak chce e_krakowski? Co z tego,że będzie ,,miło i przyjemnie" w kółku wzajemnej adoracji , jeżeli czytać to będą : autor + znajomi/i/lub najbliższa rodzina?


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Mi nie chodzi o to, żeby było

Mi nie chodzi o to, żeby było "miło i przyjemnie", niech będzie kontrowersyjnie, niech będą sprzeczki, a nawet ostre słowa, chodzi tylko o to, żeby ktoś, kto ma przewagę nad resztą, kto ma techniczne możliwości, nie wykorzystywał ich do poniżania innych, wyciągając czyjeś dane osobowe, zdjęcia, pisząc swoje teksty na cudzych kontach etc.


Zaiste

nazywanie dyskutantów kur..mi,obrzucanie inwektywami, debilami, matołami to jakiś nowy rodzaj kultury propagowany przez MK a usprawiedliwiany przez e_krakowskiego. Dorośli ludzie, a tak dają sobą pomiatać. Żadnej godności. Wasza sprawa wyznawcy guru MK, ale nie wmawiajcie nikomu że to jest odpowiedni poziom dyskusji. Bo nie jest. Anna Lesztoń


Twoje zarzuty są subiektywne. Jeden się obrazi

za byle co, drugiemu to byle co będzie zwisać. Tu są Kontrowersje i bywa często ostro. Są portale gdzie jest miło i kulturalnie. Ja wolę ten, gdzie wióry lecą. Wybór należy do Ciebie.


e_krakowski


Jednym słowem

wulgaryzmy i chamstwo to Kontrowersje.Trzeba być masochistą żeby tu być.


Nio

albo mieć upodobanie do brązowonosych.


:)) Podoba mi się takie podsumowanie.

6

Migracje piszących na blogowiskach są rzeczą całkowicie normalną; wszak internet to nieskończone możliwości komunikacji międzyludzkiej.I niech tak zostanie.
PS.Nie silę się na ocenianie MatkiKurki - raz jest fajny, innym razem niefajny, ale jednego nie można mu odmówić: stworzył portal, który już mało kto omija przelatując blogi.


A ja się podpisuję pod tym -

"raz jest fajny, innym razem niefajny,"


Jestem przekonany, że malkontenci są zawsze w humorze, zawsze im się wszystko układa, w szkole mieli tylko i wyłącznie najlepsze stopnie, nigdy w życiu nie zaliczyli wtopy, zerwali każdą dziwczynę na pstryknięcie palcami, potrafią wypić duszkiem litra, codziennie zachwycają bliskich i piszą teksty najgenialniejsze z genialnych.


Że nie wspomnę o cechach charakteru takich jak - miły, serdeczny, twardy ale też czuły, wyrozumiały, kochany i w ogóle przyłóż do serca.


e_krakowski


Tak jest !!!

Ja za Kuraka i jego dzieło nerkę bym oddał, a jeszcze chętniej wątrobę.


Na szczęście, na liście "wielbicieli" jestem dopiero, gdzieś na 1873 miejscu.


Zazdroszczę Ci "podium" :)


Pozdrawiam


No zobacz Ruumie. Ty byś nerkę a nawet wątrobę za

Kuraka oddał a ja dzisiaj nadstawiam cały dzień dupę i wszyscy walą w nią jak w kaczy kuper. Coś za coś. Miejsce na podium to ból, pot i łzy :-) Ciesz się z tego swojego miejsca.


e_krakowski


Oddam jajniki

portret użytkownika solano

Żeby wnuków nie porodzić. Praktycznie podchodzę do sprawy. Może mu się przydadzą?


To po ile dziś powietrze?


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.