warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Wreszcie nie pojedziemy na mundialUfff. Musieli odetchnąć głośno po ostatnim gwizdku sędziego w Chorzowie panowie Lato - ten, który zawiaduje obecnie naszą kopaną, Engel - ten od futbolu na tak i korupcji na nie, oraz  Piechniczek - ten od analiz na tle skrzącego się w Wiśle kominka.


Polska myśl szkoleniowa znów górą. Precz holenderski dziadzie! Aż chciałoby się zakrzyknąć z radości, tudzież gniewu, że tyle nasz Wydział Szkoleniowy ten, ten...za nos  wodził. Stefan Majewski może już czytać ten kontrakt, co to jemu na poczet wygaśniecia Beenhakkerowskiego przyszykowali koledzy z Miodowej.


Polska kadra po raz pierwszy w XXI w. nie pojedzie na mundial. Na mundial, słyszycie, nie pojedzie! W sumie to nie wiadomo czy się martwić, czy wręcz przeciwnie, bo jak już jechała, to zazwyczaj w pierwszym meczu bawiła się w świętego Mikołaja, w drugim walczyła o życie - by umrzeć, a trzeci, to już tak dla poprawienia polskich statystyk honorowych zwyciestw o nic.


Tak więc nie będzie spekulacji, dmuchania gigantycznego balona oczekiwań i wielogodzinnych nasiadówek w studiach sport.pl i polsat sport extra. No i TVP wreszcie nie będzie się musiała tłumaczyć, że nie wypełnia misji nie pokazując Polaków. Choć akurat, jak na złość, ma wyłączność na pokazywanie imprezy w RPA.


5.04
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 5 (1 vote)
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

:)) czyli wreszcie sukces polskiej piłki; pomyśl o

oszczędnosciach na zgrupowaniach, choć trochę niezręcznie wyszło, że reprezentacja 50 działaczy nie będzie miała okazji do zwiedzenia świata.


Należy się bardziej cieszyć.

5.04

Mniej martwić.
Kreowanie piłki kopanej na WYŁĄCZNY sport narodowy z powodu dawnego dream-teamu trenera Górskiego uważam za kosztowną pomyłkę...
Popatrz tylko na te postacie działaczy-nie-do-zdarcia zasiadających w PZPNie - mauzoleum (?!)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.