warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Zanim się ukażą najnowsze badania preferencji wyborczych z wielkim wzrostem poparcia dla Platformy...

W związku z dzisiejszym chaosem na kolei. Bo tak się dzieje po każdej gigantycznej wpadce tego rządu - nierządu, że poparcie dla niego gwałtownie rośnie. Tak było po otwarciu stadionu w Gdańsku przeniesionym do Warszawy, a stamtąd, jak się dowiadujemy - do Poznania. Na słynny stadion, bo raz, że bez murawy, dwa - w trakcie dochodzenia prowadzonego przez CBA.
Również spektakularny krach programu budowy autostrad, skutkował równie spektakularnym wzrostem poparcia . A przecież ,,gra w Chińczyka" rozszerza się niczym epidemia ospy. Zarazili się Irlandczycy - na budowie A1 oraz Grecy - na A4.
Więc dzisiejszy chaos, zwany na świecie ,,blackout", na pewno poskutkuje znacznym wzrostem społecznego poparcia dla partii Cezarego Grabarczyka. Ponieważ chaos totalny trwał 3 godziny, prognozuję wzrost notowań partii od ,,walki o dworce kolejowe", rzędu 3-5 procent.
A tutaj oryginał, i pierwowzór zarazem:Najlepszym dowodem, na prawdziwość mojej teorii, niech będzie postawa premiera. Jego stoicki spokój i opanowanie.
Piłki - z młodzikami.


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (2 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Huuuurrrrrraaaaaaaaaaa!! Dzień pieszego pasażera!!!

portret użytkownika Itzamna
6

A już niedługo....W końcu zdrowie to przede wszystkim to czego wszystkim Kontrowersjanom życzę ;)


A gdy wkurwianie kiboli nie wystarczy, trzeba również wkurwić innych "dbaniem" o ich zdrowie: http://menstream.pl/wiadomosci-alkohole/...


"Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


Tak.Zdrowie najważniejsze.

portret użytkownika ojciec_milicjant

Raz - żeby to przeżyć, bez żadnych ubocznych skutków, i bez tabletek uspokajających(bo z tego same kłopoty jak pokazuje przykład prezesa partii opozycyjnej).
Dwa - żeby mieć siły na to, co nas czeka po. Po PO.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Zwiazek przyczynowo-skutkowy?

portret użytkownika sese

W Niemczech za przecietny roczny zarobek brutto mozna kupic 960 biletow miesiecznych, w Warszawie, po podwyzkach o 31 % mozna kupic 274 takich biletow. Oznacza to, ze bilet w Warszawie jest o 350 % drozszy dla pasazera anizeli w Niemczech, niemniej Platformie czy to w skali calego kraju czy tez lokalnie slupki rosna. Im wyzsze ceny, tym wieksze poparcie. Ten fenomen jest dowodem, ze w Polsce jak narazie nie idzie o spor merytoryczny. Ciekawy jestem, gdzie lezy granica wytrzymalosci spoleczenstwa, byc moze gdzies w poblizu minimum biologicznego. Ja nie zartuje, to jest ciekawy fenomen.


Tak Sese - już o NIC więcej nie chodzi, jak o ceny kiełbasy

portret użytkownika ojciec_milicjant

chleba, paliwa i kosztów elementarnej egzystencji(prąd, woda drożeja 2-3 razy do roku).
Wszystkie polskie rewolucje, albo jak chce komuna - kontrrewolucje, wybuchały o ceny artykułów spożywczych.
Jak niemiecki reżyser zrobił film o Sierpniu 80, że poszło o wkładkę do zupy(kiełbasę itp.) to się Anna Walentynowicz bardzo obraziła i nie poszła na pokaz.
Uważam, że nie tylko historię PRL-u trzeba napisać od nowa, ale Solidarności - też.
Więc wniosek z dzisiejszej sytuacji jest taki: gdyby komuna miała forsę,gdyby umiała oszukać Zachód(jak Kadafi lub Łukaszenka) - trwałaby do dzisiaj. W najlepsze.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


nawyk

To może nie mieć związku z tym kto rządzi. Tu ludzie przywykli do tego że wszystko stale drożeje.
Zawsze tak było. Regularne podwyżki cen prądu, gazu, i wszystkiego dobrego, stały się niezauważalne jak powietrze.


Chlor


Z pewnoscia w tym cos jest.

portret użytkownika sese

Z pewnoscia w tym cos jest. Rzadko staje sie cos tansze, wlasciwie to prawie nigdy. Staram sie przypomniec sobie kiedy ostatnio cos stanialo i nie przychodzi mi nic do glowy. Jesli idzie o podwyzki cen komunikacji miejskiej w Wawie to jest to horrendalne. Po pierwsze dotyka to tez najbiedniejszych, ktorych nie stac na auto. Po drugie to jest niespotykana skala, 31 % ?!!!!! Podwyzki cen biletow robi sie tu u nas regularnie raz do roku, tu ludzie tez sie do tego przyzwyczaili, ale ceny ida w gore o okolo 2 do 3 procent czyli mieszcza sie mniej wiecej w skali inflacji.


P.S. Przypomnialo mi sie, co tanieje. Internet i taryfy telefoniczne.


cenami i inflacją steruje władza ludowa

Drożeje to co jest bezpośrednio lub pośrednio (przez opodatkowanie) w łapach rządu lub samorządów, czyli prawie wszystko.
Tanieją utensylia nad którymi kontrola jest słabsza, lub są poddane działaniom konkurencji, albo te których ceny są sterowane z zewnątrz kraju (np. roaming).
Ale niewiele tego jest w kraju socjalistycznym.


Chlor


Warszawiacy zupełnie świadomie wybrali panią HGW

portret użytkownika ojciec_milicjant

na prezydenta stolicy, widząc jak załatwiła pałami kupców z placu, który do dzisiaj stoi pusty. W ogóle centrum Warszawy straszy bardziej niż jakakolwiek stolica w regionie i wygląda sto razy gorzej niż Wrocław, o którym się zrobiło głośno.
Więc jak wybrali - tak mają.
Przypomnę tylko mieszkańcom ,,metropolii", że w Budapeszcie drążą TRZECI POZIOM metra. Bez demolki, bez blokad, bez rozgłosu.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Bardzo uważnie śledziłem ceny w związku z pewnym

portret użytkownika ojciec_milicjant

wielkim przedsięwzięciem w moim regionie. Wodociągu ze żródeł oddalonych 20km. Okazało się jednak, że jedyną przyczyną wielkich podwyżek cen wody były gigantyczne zarobki prezesa(17 tys zł w mieścinie 20 tysięcznej) i członków zarządu. Bo woda ze ,,źródeł" została tam, gdzie była. Za to nowy, PO-PiSowy zarząd sam obciął sobie zarobki.
Więc dzisiejsze wielkie podwyżki nie mają już zadnego, racjonalnego, uzasadnienia.


Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara


Odnośnie sondaży i wyników wyborów to również nie musi być w tym

portret użytkownika Itzamna

żadnego, racjonalnego uzasadnienia. W końcu skoro jeśli wszystko liczy komputer to można frekwencję i wyniki wyliczyć jak się tylko podoba. Partia Oszustów 51%, PiS 23% i już. Kto to wszystko sprawdzi w skali całego kraju? W końcu przypadek z filmu "Człowiek roku" wcele nie musi być tylko filmową fantazją.


http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/...


Pozdrawiam.


I.


"Jam nie z soli ani z roli..."


"Le maax ma'tu p'ilik u yich bejla'e', mix bik'in u p'ilik."


http://twitter.com/komorowskipl


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.