warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Zimowe resztki...
6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (3 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

Bardzo ładne

portret użytkownika solano
6

Bardzo ładne masz widoki.
Zimy nie ma co żałować, bo wiadomo, że hu-hu-ha, zima zła!


To po ile dziś powietrze?


Tereny piękne

ostatnio odwiedziłem je od strony Jeleniej Góry i Karpacza, tylko zdjęć nie mam. Mieszkając w Kotlinie Kłodzkiej nie zwracałem zbytniej uwagi na okoliczne góry, prócz Sowich, mieszkając we Wrocławiu, irytuje mnie równina i zwiedzam ile mogę:)


nieważne


to

portret użytkownika ray
6

cel naszych wakacji w tym roku (mam nadzieje, ze dostane wreszcie ten zalegly urlop). Mam wujka w Karpaczu, a okolice znam od dziecinstwa. Blizej i dalej odbywal sie organizowany przez jeleniogorski teatr Miedzynarodowy Festiwal Teatru Ulicznego - jeden plakat (pozne lata osiemdziesiate) do dzisiaj wisi u mnie w pracowni. Kto chociaz raz zobaczyl w ktorejs z przypadkowo (przypadek jest nieunikniony) wybranej miejscowosci spektakl "Cosmos Kolej" (istnieje do dzisiaj pod kierownictwem W. Znorko, wielka fascynacja Gombrowiczem, gra w Lyon i w Paryzu) albo Panopticum, z fantastycznymi obiektami z jedwabiu, (miedzynarodowa grupa z Berlina), ten do dzisiaj pamieta.
Kiedy zobaczylam te zdjecia, nawet z reszta sniegu (bo marzne nawet jak widze z daleka lodowke), to rzucilabym wszystko i -
Pozdrawiam nostalgicznie i dzieki :-)


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.