warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/admin/domains/kontrowersje.net/public_html/archiwum/themes/kontrowersje/node.tpl.php on line 86.


Znicze dla pani Izabeli

Wśród ofiar katastrofy pod Smoleńskiem jest też pani poseł Izabela Jaruga-Nowacka, której biuro poselskie znajduje się niedaleko nas. Poniżej aktualne zdjęcia sprzed bramy domu, w którym się to biuro znajduje. Na bramie - kartonowe tablice od współpracowników i przyjaciół.


   


6
Twoja ocena: Brak Średnia ocena: 6 (4 głosy/głosów )
Zostaw link w miejscach, które odwiedzasz lub/i skorzystaj z gotowych odnośników!

[*]

portret użytkownika Jasmine
6

[*]


Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Musimy się mocno objąć żeby polecieć.


Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.
Mark Twain


Bardzo przykro mi Quakie.

portret użytkownika Gucio

SLD stracilo kilku dobrych ludzi.


Gucio


dramat SLD

hmm SLD w ogóle jest ciekawe,bo ma kadry generalnie z ogładą i bystre,może nieco za sprytne bo się w afery ładują.no a do tego komunistyczna przeszłość i układ polityczny który mu nie daje rozwinąć skrzydeł-bo jak postawi na nowoczesność i profesjonalizm to ma PO naprzeciwko,jak na retorykę roszczeniowopopulistyczną to ma PiS naprzeciw w dodatku masa go nie poprze bomasa woli Chrystusa-więc SLD może jechać na niepopularnym homoseksualiźmie i walce z Kościołem


Tak.

Tak zwyczajnie, po ludzku współczuję bliskim wszystkich ofiar tej katastrofy, ale kiedy dowiedziałam się, że Pani Izabela była na pokładzie tego samolotu - byłam naprawdę zła. To jedyny polityk, któremu ufałam, ona mówiła w moim imieniu i walczyła o moje sprawy. To prawdziwa strata. Szczere wyrazy współczucia dla bliskich Pani Izabeli.
Magdalena.


Przyłączę się

6

gdyż, wyjątkowo dała się lubić, ta Pani posłanka...


Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.